Ako ťa meditácia spraví lepším hazardným hráčom

Ako ťa meditácia spraví lepším hazardným hráčom

Meditácia ti môže pomôcť nájsť vnútornú harmóniu, pokoj v dnešnom uponáhľanom a stresujúcom svete. Ale tiež zlepšiť tvoje výsledky v hazardných hrách.

Hodiny pri pokrovom stole, blackjackovom stole alebo výherných automatoch. Vaša myseľ z ničoho nič začne blúdiť a venovať sa všetkému inému, len nie tomu, čomu by sa mala. Poznáte to, istý čas sa dokážete sústrediť na hru, ale potom 5-10 minút vaše myšlienky ubiehajú úplne inými smermi. V hazardných hrách strata koncentrácie môže viesť k vysokým finančným stratám.

Ako meditácia zlepší tvoje výsledky v hazardných hrách?

Spravíte chybu v hre len preto, lebo vaša myseľ blúdi k iným veciam a nesústredíte plne pozornosť na dianie v hre. Podobné prešľapy stoja hazardných hráčov veľké peniaze. Meditácia ti pomôže naučiť sa sústrediť na prítomnosť a udržať čistú myseľ, plne koncentrovanú na hru.

Frustrácia z prehier, tak to je kapitola sama o sebe. Každý hazardný hráč pozná to silné nutkanie prenasledovať straty počas dlhších sérií prehier. Táto cesta ťa privedie k zlým strategickým rozhodnutia a napokon k ešte vyšším stratám. Meditácia ti môže pomôcť ovládnuť svoje emócie v týchto zložitých situáciách.

Spočiatku to pôjde ťažko, schválne, ako dlho vydržíte na NIČ nemyslieť? Možno minútu alebo dve. Pracujte na tom, postupne zvyšujte interval na päť minút, desať a podobne. Konzistentne trénujte a uvidíte, ako pravidelné meditácie dokážu zlepšiť vašu schopnosť sústrediť sa, byť tu a teraz a vnímať naplno prítomnosť.

Nutkanie pozrieť sa na telefón každých päť minút, myšlienky na to, čo si dám dnes na obed alebo ako fungujem po štyroch či piatich hodinách spánku. Môže to byť čokoľvek, čo ruší tvoju koncentráciu, ale meditácia ťa naučí tieto rušivé myšlienky vyháňať z hlavy.

Vďaka čistejšej hlave a vyššej koncentrácii zachytíš drobné nuansy o súperoch v pokri, dôležité detaily pri výbere správnych športových stávkových príležitostiach alebo ti pôjde lepšie počítanie kariet v blackjacku. Jednoducho meditácia dokáže zlepšiť tvoje výsledky v hazardných hrách.