Ako sa stať profesionálnym hazardným hráčom? A najvhodnejšie hry

Ako sa stať profesionálnym hazardným hráčom? A najvhodnejšie hry

Ako sa stať profesionálnym hazardným hráčom? A najvhodnejšie hry, v ktorých to môžete dokázať.

Najdôležitejší faktor určite nezamerať sa len na peniaze a zisk. Posadnutosť myšlienkou na peniaze prináša skazu a každý, respektíve väčšina profesionálnych hazardných hráčov začína s láskou k hre. Vášeň k hre stojí na začiatku aj pri kariérach profesionálnych športovcov či ľudí iných profesií.

Ako sa stať profesionálnym hazardným hráčom? Plus prehľad najvhodnejších hier, v ktorých to možno dokázať

Najúspešnejší hráči pokeru, ako napríklad Negreanu, Ivey či Maria Konnikova nehrali hru z chamtivosti, ale preto, lebo túto hru skutočne milovali. Nestaňte sa cieľovým „feťákom“, nezameriavajte sa len na cieľ a teda peniaze a zisk. Hrajte s láskou, užívajte si hru a baviť sa tým, čo robíte je najdôležitejším faktorom úspechu v každej oblasti.

Výherné automaty alebo ruleta majú vysoký prvok náhody a vysoký house edge, teda výhodu kasína. Ak sa pýtate, ako sa stať profesionálnym hazardným hráčom? Tak na týchto dvoch hrách to určite nepôjde. Sústreďte sa výlučne na hry, v ktorých to možné je a tými sú poker, blackjack, baccarat, športové stávky a video poker.

Každá z menovaných hier má svoje vlastné špecifiká, výhody a tiež nevýhody. Športové stávkovanie je fantastickou príležitosťou pre športových nadšencov, ako zúročiť svoj prehľad a znalosti o športe. Blackjack prináša skvelú možnosť zarobiť peniaze v kamenných kasínach, ale pozor na počítanie kariet, ktoré je v kasínach neoficiálne zakázané.

Odporúčame zamerať jednu z troch hazardných hier spomedzi poker, video poker a športové stávkovanie. Budete potrebovať veľa praxe a hlbšie pochopenie činnosti, ktorej sa venujete. Ak potrebujete motiváciu a inšpiráciu, ako sa stať profesionálnym hazardným hráčom úplne od nuly, odporúčame prečítať knihu The Biggest Bluff od Marie Konnikovej. Poker študovala spočiatku na výskumné účely a napokon hre tak prepadla a bola tak dobrá, že vyhrala v živých pokerových hrách viac ako 300 000 dolárov.