5x hazardné hry s najlepšími šancami na výhru

5x hazardné hry s najlepšími šancami na výhru

Častá otázka hazardných hráčov. Ktoré hazardné hry prinášajú najlepšie šance na výhru?

Hazardné hry s najlepšími šancami na výhru

Baccarat – výhoda domu (kasína) 1,06 – 1,24 %

Baccarat je jednoduchá hra s veľmi malou výhodou domu pre kasíno. To z tejto hry robí jednu z najlepších na hranie. Jediné, čo musíte urobiť, je staviť si na to, či ruku vyhrá „hráč“ alebo „bankár“ a ak uhádnete správne, zdvojnásobíte svoju počiatočnú stávku. Mali by ste sa vyhnúť stávkam na nerozhodný výsledok, pretože prináša až 14,36 % výhodu domu. V porovnaní s 1,06 % pri stávkach na bankára a 1,24 % pri stávkach na hráča.

Blackjack – výhoda domu 0,5 – 2 %

V blackjacku je dôležité pochopiť základné pravidlá a základnú stratégiu. Ak ste blackjack ešte nikdy nehrali, je to veľmi jednoduchá a obľúbená kartová hra. Snažíte sa dosiahnuť súčet 21 alebo čo najbližší k tejto číslici bez toho, aby ste ho „prešvihli“ alebo aby bol bližšie k nemu krupiér. Výhodu domu pri blackjacku značne dokážete znížiť vďaka počítaniu kariet.

Video poker – výhoda domu 0,5 – 5 %

Video poker patrí medzi hazardné hry s najlepšími šancami na výhru. Hrá sa na strojoch, podobne ako hracie automaty. Hráš proti stroju, na rozdiel od klasického pokru, v ktorom si meriaš sily proti ostatným hráčom. Vďaka tomu má video poker jednu z najnižších výhod domu spomedzi hazardných hier.

Kocky – výhoda domu 0 – 5,56 %

V kockách si stavíte na výsledok hodu dvoma kockami jedného z nasledujúcich hráčov za tebou, ktorý sa odborne volá „shooter“. Spôsoby výhry sú mierne komplikovanejšie, ako v prípade blackjacku, ale rýchlo sa do toho dokážete dostať. Výhoda domu závisí na stávkach. Vždy si skontrolujte, aké kurzy a výplaty ponúkajú konkrétne kasína.

Ruleta – výhoda domu 2,7 – 5,26 %

Ďalšia jednoduchá hra s veľmi dobrými šancami na úspech je ruleta. Vybrať si môžete rozličné typy stávok – presné číslo, skupinu čísel, vysoké alebo nízke čísla, párne alebo nepárne, červenú alebo čiernu. Za zmienku tiež stojí, že existuje viacero typov rulety – najobľúbenejšia je európska ruleta, ktorá má len jedno nulové políčko a výhodu domu len 2,7 %. Oproti tomu americká ruleta má dve políčka s nulami a výhodu domu až 5,26 %. Výhoda domu v rulete závisí od typu rulety aj typu stávky.