Ako hrať keno ako expert

Ako hrať keno ako expert

Keno patrí medzi najobľúbenejšie lotériové číselné hry. Predstavíme vám niekoľko užitočných tipov, ako ho môžete hrať ako expert!

Dôležité: Keno výlučne závisí od prvku náhody a neexistuje žiadna zaručená stratégia alebo postup, ako na tejto lotériovej číselnej hre vyhrávať. Ale! Hrať ako expert znamená robiť tie najlepšie možné rozhodnutia s cieľom maximalizovať svoj potenciál na výhru.

Inteligentní hráči vám povedia o nevýhodných pravidlách a odporučia nevsádzať na Keno. Ale ak obľubujete túto hru, prinášame vám niekoľko užitočných tipov, ako maximalizovať svoju šancu na úspech.

4 tipy, ako hrať Keno ako expert

Osvojte si základné koncepty

Keno patrí medzi najmenej výhodné lotériové číselné hry. Prináša najmenšie možnosti výhier v porovnaní s ostatnými lotériami. Porovnajte si jackpot v Kene vo svojom obľúbenom kasíne s jackpotmi napríklad v Euro miliónoch a podobne.

Ďalší fakt, ktorý si mnoho hráčov neuvedomuje, že Keno má niekoľko rozličných variantov. Tie sa od seba líšia vo výške cien, pravidlami, kurzami či rozpismi výhier. Na prvý pohľad vyzerajú veľmi podobne, ale keď ich preskúmate detailnejšie, nájdete rozdiely. Čo vám funguje v jednom variante, tak nemusí fungovať v druhom a podobne.

Pozorne si preštudujte šance

Rozlišujeme tri základné druhy Kena – video Keno, stieracie žreby a živé žrebovanie. Dôkladne si preštudujte výplatnú tabuľku a šance na výhru pri jednotlivých variantoch. To vám môže pomôcť rozhodnúť sa, na koľko čísel si staviť.

Keno vyžaduje trpezlivosť a konzistenciu

Stavíte si na náhodné čísla a každé žrebovanie prináša novú hru. Šance na výhru sa nemenia bez ohľadu na to, koľko hier hráte. Jedným rozdielom medzi hrou Keno a ostatnými lotériovými hrami je, že neduplikuje čísla v žrebovaní. Ak je vyžrebovaná v Kene raz jednotka, tak bude vyžrebovaná iba raz.

Keďže Keno nepovoľuje duplicitné čísla, šance hráčov na výber správnych čísel sú menšie, ako v ktorejkoľvek inej lotériovej hre. To znamená, že zásah do čierneho vás čaká v nižšom percente hier. Môžete si zvoliť video Keno namiesto čakania na dennú žrebovaciu hru. Ak chcete kompenzovať nízke šance na výhru, tak musíte rozpočítať svoj rozpočet na toľko hier denne, koľko dokážete odohrať. Doháňate na objeme to, čo chýba na pravdepodobnosti.

Hrajte viac kariet v každej hre

Odborníci na Keno radia: Najlepšie robiť minimálne stávky a bez ohľadu na to, koľko čísel si vyberiete, tak hrať niekoľko kariet za hru.

Robíte tzv. „stávkovanie podľa vzoru“, čo znamená, že svoje tipy rozložíte na viacero kariet podľa vzorov. Umožňuje vám to pokryť viac čísel a zvýšite tým pravdepodobnosť, že trafíte výhernú kombináciu, keď budete mať viac kariet v jednej hre.

Ďalšie kasínové zaujímavosti a tipy si môžete prečítať TU.