Aké existujú bonusy v online kasínach: Bonus za spôsob platby, bonus bez vkladu a bonus za dobitie konta

Aké existujú bonusy v online kasínach: Bonus za spôsob platby, bonus bez vkladu a bonus za dobitie konta

Postupne vám predstavujeme najčastejšie vyskytujúce sa bonusy v online kasínach. Začali sme uvítacím bonusom a tentoraz sa pozrieme na bonus za spôsob platby, bonus bez vkladu a bonus za dobitie konta.

Bonusy v online kasínach : za spôsob platby, bez vkladu a za dobitie konta

Bonus za spôsob platby

Rôzne spôsoby platby majú rôzne transakčné náklady. Online kasína uprednostňujú spôsoby platby, ktoré ponúkajú nákladové výhody, pretože to znamená nižšie režijné náklady a vyššie marže. Ponúkajú zákazníkom stimuly na vkladanie pomocou týchto výhodných metód. Napríklad kasíno môže ponúknuť 15 % z vášho vkladu ako bonus, keď vkladáte v bitcoinoch.

Bonus bez vkladu

Tento typ bonusu je jedinečný, pretože vám umožňuje získať výhodu a neriskovať žiadne peniaze. Znamená to, že môžete hrať bez peňazí a vyhrať skutočné peniaze bez rizika. Kasíno často obmedzuje hry, ktoré môžete hrať s bonusom bez vkladu. Hry, ktoré majú nízku výhodu, napríklad blackjack, zvyčajne nemajú nárok na tento bonus. Kasína budú mať tiež vysoké požiadavky na stávkovanie, keď sa budú snažiť udržať svoje peniaze.

Bonus za dobitie konta/vklad

Tieto bonusy sú známe aj ako vernostné bonusy. Kasíno vás odmení za vašu vernosť. Ako bonus získate určité percento z vášho vkladu. Vklad do kasína môže platiť aj vtedy, ak vkladáte napríklad v určité dni. Mnohé online kasína tiež sledujú mesačné výdavky, aby odmenili zákazníkov v závislosti od ich úrovne stávok. Za zotrvanie v aktivite získate mesačný bonus.