8 dôvodov, prečo je lepšie hrať kasínové hry ako lotérie (1.)

8 dôvodov, prečo je lepšie hrať kasínové hry ako lotérie (1.)

Kasínové hry alebo lotérie? Obe kategórie hazardní hráči milujú. No čo z toho je lepšie hrať?

Kasínové hry sú väčšou výzvou

Lotérie sú lotérie. To znamená, že ich výsledok zo 100% závisí na náhode. V mnohých kasínových hrách ale môžete použiť svoje schopnosti, vedomosti, skúsenosti alebo stratégiu na vylepšenie svojich šancí na výhru. Pri lotériách má hráč nulové možnosti ako zmeniť alebo ovplyvniť výsledky hry. Lotéria je bez akéhokoľvek systému či stratégie a preto náročnejších hráčov môže nudiť.

Úžasní ľudia v kasíne

Sociálny aspekt je to, čo mnohých hráčov ťahá za brány kasína niekedy viac ako samotné hazardné hry. Noci v kasíne sú ako jedna obrovská párty so šancou spoznať zaujímavých ľudí a zároveň možnosťou vyhrať. Hranie lotérie je sólo záležitosť. Hráč si niekde v kúte sám zotiera svoj žreb a nervózne čaká na tie svoje čísla. Iste, introvertnejšie typy ľudí ocenia viac súkromie a samotu. Ale kasína poskytujú možnosť získania životných zážitkov, zábavy, zbierania skúseností a nadväzovania kontaktov so zaujímavými ľuďmi. Určite lepší zážitok, ako si kúpiť los niekde na čerpacej stanici.

Kasínové hry alebo lotérie? Aj tieto dôvody vám ukážu, prečo je kasíno lepšie

Lotérie vám nedajú možnosť zarábať zadarmo

Kasína prinášajú hráčom niekedy nepatrné, inokedy väčšie odmeny. Môžu to byť nejaké reklamné predmety, voľné hry, cashback za odohraté peniaze, jedlo či ubytovanie zdarma alebo výlety. Stačí registrácia do programu odmien kasína. Hranie lotérie vám žiadne podobné výhody neprináša.

Pestrejšie možnosti v kasíne

Lotérie síce neustále pridávajú nové hry, ale v podstate stále máte k dispozícii len dva základné typy: vypĺňacie alebo zotieracie žreby. Pre porovnanie, kasíno je plné vzrušujúcich a rozmanitých hier, z ktorých si zaručene vyberie každý milovník hazardnej zábavy. Môžete hrať hry s kockami, kartové hry, ruletové hry alebo výherné automaty. V kasíne je takmer nemožné nudiť sa. Okrem toho, ak vám práve nejde karta alebo si potrebujete od hrania na chvíľu oddýchnuť, môžete sa zastaviť pri bare a vychnutať si svoj obľúbený drink zdarma.