Aj výherné automaty vyžadujú etiketu: Tieto pravidlá skúste dodržiavať (1.)

Aj výherné automaty vyžadujú etiketu: Tieto pravidlá skúste dodržiavať (1.)

Výherné automaty tiež vyžadujú v kasíne svoju etiketu. Nezabúdajte dodržiavať tieto základné pravidlá a zanecháte dobrý a slušný dojem.

Výherné automaty a etiketa: Tieto pravidlá skúste dodržiavať

Vyhnite sa dlhým prestávkam

Nikto vám nebude vyčítať, keď si pri dlhšej hre na výhernom automate doprajete krátku prestávku. Ale zdôrazňujem KRÁTKU. Väčšina ostatných hráčov tomu rozumie a existuje nepísaná dohoda, ktorú slušní hazardní hráči dodržiavajú. Počas prestávky hráč zvyčajne oprie stoličku o stroj, čím dáva najavo, že si odbehol na záchod alebo po malé občerstvenie. Dodržiavajte ale krátke prestávky, pretože čokoľvek nad 15 minút je mimo nepísané pravidlá etikety. A čo ak sa vrátite po 15 minútach k svojmu slotu a nájdete tam hrať iného hráča? Vyhnite sa konfrontácii a radšej si skúste nájsť iný automat. Nechcete si predsa pokaziť celý večer pre arogantného hráča.

Nevyfukujte cigaretový dym

Mnoho ľudí považuje cigaretový dym za veľmi nepríjemnú záležitosť. V súčasnej dobe prevláda trend rozdelených zón na fajčiarsku a nefajčiarsku. Ale stále nájdete veľa kasín, v ktorých musia fajčiari a nefajčiari nažívať v harmónii. Pokiaľ ste fajčiarom, dávajte si pozor na to, aby ste nevyfukovali cigaretový dym priamo do tváre iných hráčov. Pôsobí to urážlivo a arogantne. Pokiaľ hráte výherné automaty a popri tom fajčíte, snažte sa vyfukovať dym priamo hore a ušetriť tak ostatných hráčov sediacich pri slotoch vedľa vás nepríjemného zápachu. Okrem toho – určite si zaobstarajte popolník. Pôsobí veľmi neeticky odklepávať popol z cigarety na zem kasína alebo dokonca na výherný automat.

Zdvorilé správanie k personálu

Ťažko pochopiť niektorých hráčov a ich hrubé správanie k zamestnancom kasína. Na jednej strane od nich niečo chcú, na druhej im ale neváhajú hrubo nadávať. Nezáleží na tom, či sa bavíte s dílerom alebo čašníčkou, za každých okolností sa snažte správať pozitívne a maximálne zdvorilo a úctivo. Každý problém vyriešite omnoho jednoduchšie so zachovaním pokojného a slušného prístupu namiesto nadávok a kriku, verte mi.

Tri strategické tipy na výherné automaty s vysokým limitom stávok nájdete TU.