7 trikov, ktoré kasína používajú, aby hráči viac míňali

7 trikov, ktoré kasína používajú, aby hráči viac míňali

Kasína nič neponechávajú na náhodu. Majú veľmi sofistikovaný prístup k hráčom s cieľom maximalizovať svoj zisk. Toto je sedem trikov, ktoré používajú, aby hráči míňali viac peňazí.

7 trikov, ktoré kasína používajú, aby hráči viac míňali

V dohľade nie sú žiadne hodiny

Prečo nikdy nenájdete v kasíne žiadne hodiny? Aby ste stratili pojem o čase. Preto je dobré mať pri sebe hodinky alebo telefón.

Voľné pitie alkoholu

Drinky zadarmo. Bežná prax kasín, ako narušiť vnímanie a koncentráciu hráčov. S cieľom obrať ich o čo možno najviac peňazí. Alkohol znižuje zábrany, hráči majú sklon viac a nezdravo riskovať. Pozor na drinky zadarmo!

Kasíno navrhnuté v štýle bludiska

Kasína sú zámerne navrhnuté ako bludisko. Z jednej časti do druhej nevedú žiadne priame uličky k východom alebo jasné cesty. Strategicky rozmiestnené herné sekcie majú za cieľ upútať pozornosť hráčov pri prechádzaní kasínom. Aby sa hráči zastavili, vyskúšali si ruletu alebo hodili niečo do hracieho automatu.

Ponuka bezplatnej izby či stravy

Nehľadajte za tým žiadnu dobrosrdečnosť. Kasína ponúkajú bezplatnú izbu či jedlo ako „odmenu“ za to, keď u nich miniete veľa peňazí. Hráča to dostáva do situácie, že nemusí opustiť kasíno ani na vykonanie základných ľudských potrieb ako jedlo či spánok. A keď hráč na druhý deň vstane, je veľká šanca, že jeho kroky povedú späť.

Obmedzený výhľad na vonkajší svet

Dvere a okná sú na kasínach a herniach potiahnuté tieniacou fóliou. Aby hráč stratil pojem o čase, o tom či je deň alebo noc. Herne majú interiér rovnako osvetlený vo dne aj v noci.

Veľké oslavy veľkých výhier

Šanca hráča na výhru jackpotu na hracom automate je minimálna. Kedykoľvek sa to ale podarí, začnú blikať výrazné svetlá a hrať hlasná hudba. Táto veľká oslava vytvára falošný pocit, že jackpot je dosiahnuteľný a povzbudzuje to ostatných hráčov.

WC a umývadlá hlboko v kasíne

Sociálne zariadenia v herniach nie sú umiestňované tak, aby boli ľahko a pohodlne dostupné. Práve naopak. Sú „zašité“ hlboko v priestore, aby sa hráč cestou na toaletu ešte zastavil pri rozličných hrách.