4 dôvody prečo je baccarat lepší ako video poker

4 dôvody prečo je baccarat lepší ako video poker

Baccarat aj video poker sú skvelé hry – zábavné, aj výhodné pre hráčov. Ale toto sú 4 dôvody prečo je baccarat lepší ako video poker.

Štyri dôvody prečo je baccarat lepší ako video poker

Jednoduchšia stratégia

Jednoduchá stratégia zdobí baccarat. V skutočnosti keď hráte o reálne peniaze, stačí zakaždým staviť na bankára. Tak jednoduchá je táto hra. Okrem toho, že volíte stávku na bankára a premýšľate iba nad výškou stávky, nemusíte robiť pri hraní baccaratu vôbec nič. Baccarat ponúka len tri možnosti stávok a každá z nich má inú výhodu kasína. Stávka na bankára má najnižšiu výhodu kasína a teda je najvýhodnejšia z pohľadu hráča.

Stačí sa naučiť len jednu variáciu hry

Baccarat je v podstate len hra s jednou variáciou. Rozdajú sa dve ruky – jedna pre bankára, druhá pre hráča a pre každú z nich sa uplatňuje určitý súbor pravidiel. V porovnaní s tým prináša video poker viac variantov hry – Jacks or Better sa hrá výrazne inak ako Tens or Better či Deuces Wild. To môže byť pre menej skúsených hráčov mätúce a často to vedie k chybám a finančným stratám.

Nemusíte hľadať výplatné tabuľky

Pokiaľ chcete najlepšiu šancu na výhru pri hraní video pokru, tak potrebujete hľadať stroje s najvyššími výplatami. To nemusí byť v zásade až taký problém, ale niekedy je to komplikovaná záležitosť. Úspech vo video pokri závisí od využitia dobrej stratégie a nájdenia strojov s najlepšími výplatnými tabuľkami. V prípade, že nájdete automat s najlepšou tabuľkou výplat a použijete dokonalú stratégiu, tak video poker prináša lepšiu návratnosť ako baccarat. Ten je ale podstatne jednoduchší a nepotrebujete hľadať žiadne výplatné tabuľky.

Nemusíte veľa premýšľať

Keďže baccarat nemá bohatú ponuku rozličných variant a okrem toho má veľmi jednoduchú stratégiu, nemusíte pri ňom premýšľať tak intenzívne, ako pri video pokri. Keď hráte video poker, musíte zvažovať každú ruku – ktoré karty si ponechať a ktoré zahodiť.