50 dolárov údajne premenila na 11 miliónov! Žena žaluje kasínového giganta

50 dolárov údajne premenila na 11 miliónov! Žena žaluje kasínového giganta

Tvrdí, že pretočila počiatočný vklad 50 dolárov na 11 miliónov dolárov hraním online rulety na BetMGM. Žena z amerického Michiganu žaluje kasínového giganta za nevyplatenie výhry.

Jacqueline Davis z Detroitu tvrdí, že hrala „Luck O´Roulette na BetMGM päť dní po sebe. Na konci svojho ruletového maratónu padla z 11 miliónov dolárov na 3 milióny dolárov. Zistila, že je stále správny čas prestať a bude milionárkou.

Žena mala vyhrať 11 miliónov, spoločnosť jej odmieta výhru vyplatiť

Lenže podľa MGM nebola. Podľa obžaloby dostala Davis 100 tisíc dolárov od MGM ako zálohu v hotovosti. Keď sa na ďalší deň vrátila po zvyšok výhry, povedali jej, že v systéme nastala porucha a nedostane už nič.

Davis tvrdí, že spoločnosť MGM uviedla, že si môže 100 tisíc dolárov ponechať výmenou za mlčanlivosť. Mala podpísať dohodu, ktorá by ju zaväzovala nehovoriť o naskytnutých problémoch. Ak by sa niekedy objavila správa o incidente, mala o peniaze prísť.

Davis však o probléme hovorila s každým. Vrátane svojho právnika Davida Steingolda či televízie Fox.

Davis popiera, že by vedela o poruche a snažila sa ju využiť na to, aby zarobila veľké peniaze.

„Porucha ruší všetky výplaty a výhry“ – argumentujú všetky kamenné aj online kasína. Práve na tento bod zmluvných podmienok sa odvolávajú v prípade Jacqueline Davis.

Davisovej právny zástupca nepopiera, že na prístroji došlo k poruche. No zároveň argumentuje, že jeho klientka hrala päť dní a to bol dostatočný čas na to, aby si spoločnosť MGM poruchu všimla a odstránila ju.

Steingold vyhlásil, že zistí, či klienti, ktorí hrali spomínanú hru v predmetnom čase a prehrali, dostali svoje vložené peniaze naspäť.