50 dolárov údajne premenila na 11 miliónov! Žena žaluje kasínového giganta

Tvrdí, že pretočila počiatočný vklad 50 dolárov na 11 miliónov dolárov hraním online rulety na BetMGM. Žena z amerického Michiganu žaluje kasínového giganta za nevyplatenie výhry.

Jacqueline Davis z Detroitu tvrdí, že hrala „Luck O´Roulette na BetMGM päť dní po sebe. Na konci svojho ruletového maratónu padla z 11 miliónov dolárov na 3 milióny dolárov. Zistila, že je stále správny čas prestať a bude milionárkou.

Žena mala vyhrať 11 miliónov, spoločnosť jej odmieta výhru vyplatiť

Lenže podľa MGM nebola. Podľa obžaloby dostala Davis 100 tisíc dolárov od MGM ako zálohu v hotovosti. Keď sa na ďalší deň vrátila po zvyšok výhry, povedali jej, že v systéme nastala porucha a nedostane už nič.

Davis tvrdí, že spoločnosť MGM uviedla, že si môže 100 tisíc dolárov ponechať výmenou za mlčanlivosť. Mala podpísať dohodu, ktorá by ju zaväzovala nehovoriť o naskytnutých problémoch. Ak by sa niekedy objavila správa o incidente, mala o peniaze prísť.

Davis však o probléme hovorila s každým. Vrátane svojho právnika Davida Steingolda či televízie Fox.

Davis popiera, že by vedela o poruche a snažila sa ju využiť na to, aby zarobila veľké peniaze.

„Porucha ruší všetky výplaty a výhry“ – argumentujú všetky kamenné aj online kasína. Práve na tento bod zmluvných podmienok sa odvolávajú v prípade Jacqueline Davis.

Davisovej právny zástupca nepopiera, že na prístroji došlo k poruche. No zároveň argumentuje, že jeho klientka hrala päť dní a to bol dostatočný čas na to, aby si spoločnosť MGM poruchu všimla a odstránila ju.

Steingold vyhlásil, že zistí, či klienti, ktorí hrali spomínanú hru v predmetnom čase a prehrali, dostali svoje vložené peniaze naspäť.