5 otázok, ktoré by si každý hazardný hráč mal položiť

Každý hazardný hráč by si mal čestne zodpovedať niekoľko zásadných otázok. V tomto článku vám predstavíme päť tých najdôležitejších.

5 základných otázok, ktoré by si každý hazardný hráč mal položiť

Hrám pre potešenie alebo pre profit?

Vedieť, prečo hazardujete, je základom. Dôležité je uvedomiť si, že kasína majú vždy určitú výhodu oproti hráčom.

Prečo hrám hry založené na náhode namiesto hier založených na schopnostiach?

Výherné automaty patria k hrám, ktoré sú čisto o náhode. Na druhej strane v blackjacku fungujú počítacie systémy a rôzne viac či menej overené systémy sú aj na rulete. Premýšľali ste niekedy nad tým, že svojmu šťastiu pri jednotlivých hrách môžete ísť viac alebo menej naproti?

Keď ovládam základnú stratégiu, mám disciplínu používať ju neustále?

V kasíne je dôležité pri maximalizovaní snahy o dosahovanie úspechu dodržiavať disciplínu. To je alfa a omega úspechu v podstate každej životnej oblasti, hazardné hry nevynímajúc.

Hazardujem peniaze, ktorú si úprimne nemôžem dovoliť stratiť?

Veľmi citlivá otázka, no častokrát otázka doslova existenčná, na ktorú si treba dať úprimnú odpoveď. Pamätajte, problémoví hráči sa nezrodia za noc. Každý hazardný hráč začína s hraním pre zábavu. Potom prenasledovaním strát. Debetmi, pôžičkami a už to ide z kopca. Majte pod kontrolou svoje výdavky v kasíne. Hazardujte len peniaze, ktoré si môžete dovoliť stratiť.

Aké sú moje hlavné ciele vo svete kasín a hazardnej zábavy?

Hazardné hry by mali byť zakaždým predovšetkým o zábave. Niekto to však berie vážnejšie. Ujasnite si, aké sú vaše hlavné ciele. Chcete sa stať profesionálnym hráčom pokeru? Chcete nabrať skúsenosti a písať o hazarde na webovej stránke? Chcete odovzdávať skúsenosti niekomu vo vzťahu mentor-študent?  Alebo hráte len pre zábavu?