3 spôsoby, ako si užiť hazard pre zábavu za drobné

Chcete si užiť hazard pre zábavu za drobné? Máme pre vás 3 skvelé spôsoby, ako na to!

3 spôsoby, ako si užiť hazard pre zábavu za drobné

Hrať Keno za euro

Na rovinu: Keno má tak nastavené pravidlá a takú výhodu pre kasíno, že časom zaručene stratíte peniaze. Ale má dve výhody, ktoré zaručene nenájdete pri žiadnej inej hazardnej hre. Prvá: tikety za euro na Keno kúpite hocikde, aj v online kasínach. Navyše, ak sa na vás usmeje šťastie, eurový tiket na Keno vám môže priniesť výhru 10 000 € alebo viac. Druhá výhoda: Keno je pomalá hra. Žrebovanie prebieha každých 5 až 15 minút a s nízkymi stávkami môžete hrať túto hru celé hodiny.

Poker s nízkymi stávkami

Musíte nájsť pokrový stôl s mikro stávkami a zažijete kopec skvelej zábavy za drobné. Pokiaľ používate dobrú stratégiu a darí sa vám, môžete začať hrať s malým bankrollom, ktorý postupne výhrami zveľadíte a zväčšíte. Mnoho online pokrových stránok prináša možnosť hrať aj na stoloch s 20 eurami. Niektoré dokonca ponúkajú stoly s 5 eurami. Druhá možnosť: dajte dokopy partiu a zahrajte si poker s nízkymi stávkami.

Kúpte si tiket do lotérie každý deň

Číselné lotérie prinášajú možnosť kúpiť si tiket za drobné a hrať eventuálne o obrovské výhry, ak sa na vás usmeje šťastie. Väčšina žrebovacích číselných lotérií prebieha iba raz denne alebo niekoľkokrát za týždeň. Kupujte pravidelne žreby do číselných lotérií s vysokými potenciálnymi výhrami. Dlhodobá návratnosť týchto hier je nízka, ale za pár drobných si kúpite poriadnu dávku adrenalínu a snívania o výhre, ktorá vám zmení život. Raz za čas získate nižšiu výhru a vďaka tomu pokryjete náklady na kúpu ďalších žrebov.