3-minútová stratégia na automaty, blackjack a ruletu

Najjednoduchšiá stratégia na automaty, blackjack a ruletu. Dokážeš sa ich naučiť za menej ako 3 minúty!

3-minútová stratégia na ruletu

Najjednoduchšia stratégia na ruletu je nájsť stôl so správnymi pravidlami. Ako na to? Hľadajte stoly, ktoré využívajú pravidlo „en prison“ alebo „in prison“. Toto pravidlo zvyčajne nájdete len na stoloch s francúzskymi pravidlami. Niektoré však nie sú francúzske, závisí to od konkrétneho kasína. Pravidlo „en prison“ je špeciálne pravidlo, ktoré zahŕňa stávky vyplácané 1:1. Pri tých najlepších po prehratom spine ide vaša stávka „do väzenia“ a vyhodnotí sa po ďalšom roztočení. Ak vyhráte ďalší spin, získate naspäť svoje peniaze „z väzenia“. Ak prehráte ďalší spin, stratíte svoje peniaze z väzenia. Najjednoduchšia 3-minútová stratégia na ruletu je využívať pravidlá, kde sa vypláca 1:1 a kde je možnosť využiť „en prison“.

Ďalšie dobré tipy a stratégie na ruletu nájdeš TU.

3-minútová stratégia na blackjack

Strategická tabuľka blackjacku. Toto si viete dohľadať na internete. Avšak zadarmo alebo za minimálny poplatok. Všetko, čo na úspech v blackjacku potrebujete, nájdete v tejto tabuľke. Pretože vám povie presne, ako hrať každú ruku, aby ste mali najvyššiu pravdepodobnosť na úspech. Pri využívaní tejto tabuľky dokážete znížiť „house edge“, výhodu kasína.

3-minútová stratégia na automaty

Výherné automaty v skutočnosti nemajú žiadnu stratégiu, ktorou dokážete zvýšiť svoju šancu na úspech. Prípadne ktorou znížite výhodu kasína. No jednoduchá rada znie, riskovať čo najmenej peňazí s čo najvyššou šancou vyhrať veľký jackpot. Nájdite si výherný automat, ktorý má nízke náklady na hranie a jackpot aspoň 100 000 eur. Najlepšie automaty sú tie, ktoré vám umožnia hrať za čo najmenej centov na jedno roztočenie. Rozhodnite sa, koľko peňazí ste ochotní obetovať snahe získať jackpot. Hrajte presne len za predom vymedzené množstvo peňazí. Alebo kým nezískate jackpot.