Najlepšia stratégia na ruletu pre malý rozpočet

Najlepšia stratégia na ruletu pre malý rozpočet

Na našich stránkach sme vám priniesli množstvo zaujímavých stratégií na ruletu. Ktorá je ale najlepšia stratégia na ruletu pre malý rozpočet?

Na našom webe sme vám predstavili množstvo zaujímavých a medzi hráčmi obľúbených stratégií na ruletu. V zásade existujú dva typy ruletových stratégií a to progresívne a neprogresívne. Aké sú medzi nimi rozdiely si vysvetlíme nižšie. A tiež vám prezradíme, ktoré je najlepšia stratégia na ruletu pre hráčov s nižším rozpočtom.

Progresívne ruletové stratégie

Zakladajú sa na princípe zvyšovania stávok v závislosti od vývoja hry. Medzi najbežnejšie používané progresívne ruletové stratégie patrí napríklad Martingale, pri ktorom po prehre hráč zdvojnásobí výšku stávky. Prípadne systém D´Alambert, pri ktorom hráč po každej prehre zvyšuje vklad o jednu jednotku a po výhre zníži výšku stávky o jednu jednotku.

Teoreticky sú progresívne ruletové stratégie navrhnuté tak, aby nebolo možné pri dostatočnom kapitále prehrať. Každá výhra v systéme Martingale hráčovi vracia späť prehraté peniaze + prináša aj zisk. V praxi ale existujú dva základné problémy, pretože kasína majú na ruletových stoloch limity na vklady. To  znamená, že dosiahnete určitý limit a už nemôžete viac zvýšiť vašu stávku, napriek tomu, že systém to vyžaduje.

Druhým problémom pri progresívnych ruletových stratégiách sú vysoké náklady a preto žiadny z tejto kategórie systémov na ruletu NIE JE vhodný pre hráčov s nižším rozpočtom.

Najlepšia stratégia na ruletu

Neprogresívne ruletové stratégie

Poskytujú hráčom úplnú kontrolu nad výškami ich stávok, pretože svoj vklad môžete zvýšiť kedykoľvek uznáte za vhodné alebo môžete po celú hru vsádzať rovnaké peniaze. Neprogresívne ruletové stratégie dokážu udržať hráčov v hre dlhšie aj pri nižších rozpočtoch.

Záver

Takže ktorá je najlepšia stratégia na ruletu pre malý rozpočet? Rozhodne niektorý z neprogresívnych konceptov, kde nepotrebujete zvyšovať stávky. Konkrétne by ste si mali vybrať výšku základnej stávky, ktorá vyhovuje vášmu rozpočtu. Následne by ste si mali zvoliť niektorú zo stávok, kde je 50 % šanca na výhru, napríklad červená/čierna.