Zlé návyky v Black Jacku, ktoré by ste mali zlomiť (1.)

Zlé návyky v Black Jacku, ktoré by ste mali zlomiť (1.)

V hráčskej komunite sú zakorenené niektoré zlé návyky v Black Jacku, ktoré by ste mali čím skôr zlomiť.

Toto sú zlé návyky v Black Jacku, ktorým sa radšej vyhnite

Ak sa vám nepodarí naučiť základnú stratégiu

V kasínovej kultúre existuje hierarchia typov kasínových hier, ktoré hráči hrajú. Napríklad začiatočníci sa často prikláňajú k hraniu hracích automatov. Zatiaľ čo tí úspešnejší smrujú k hrám, ktoré kladú väčší dôraz na zručnosť.

Jednou z týchto hier založených na zručnostiach je Black Jack. Hra je o niečo komplikovanejšia ako iné, ale nie je tak zložitá, aby vystrašila nových hráčov.

Našťastie pre každého, kto je v hre nováčikom, môžete sa pri učení Black Jacku riadiť neomylným súborom pravidiel. Tie sa bežne nazývajú základná stratégia Black Jacku.

Mať túto stratégiu na pamäti je základom vašich budúcich úspechov.

Odklon od základnej stratégie

Prílišná kreatívna sloboda v Black Jacku je viac na škodu ako na úžitok. Odklon od základnej stratégie nezvýši vašu šancu na úspech, práve naopak. Tieto typy nesprávnych handov sa v kasínach často opakujú a sú jedným z hlavných dôvodov, pre ktoré hráči prichádzajú o peniaze.

Ktoré handy to sú?

Rozdelenie kariet s tvárami a desiatkami na „zvýšenie“ pravdepodobnosti Black Jacku

Státie na 12, keď dealer ukazuje 2

Dodržiavanie triku „rozdeľovania iba es a osmičiek“

Státie na 15 a 16, keď dealer má silnú kartu

Hranie Black Jacku s nesprávnymi ľuďmi

Väčšina hráčov má priateľa alebo skupinu priateľov, ktorí ich oboznámili s Black Jackom. Mohlo to byť na večierku, neformálnom stretnutí alebo dokonca, keď ste boli dieťa v letnom tábore.

Keď hovoríme zo skúseností, ľudia, ktorí vás zoznámia s kasínovými hrami, vám často môžu ponúknuť zavádzajúce rady. Nech už je dôvod akýkoľvek, hráči môžu byť náchylní na zdieľanie nesprávnych informácií.

Vždy je dobré skontrolovať každú radu o hazardných hrách, ktorú počujete, najmä keď sú vaše ťažko zarobené peniaze v hre. Noví hráči sú ovplyvniteľní a lekcie, ktoré sa naučia skoro, sa ich môžu držať dlho.

Ďalším zlým zvykom pri Black Jacku je fixovať sa len na partiu kamarátom alebo tú istú skupinu, s ktorou hru hráte. Obmedzením sa v tomto smere spomalíte rast svojich skúseností a zamedzíte budúcemu úspechu.