Blackjack online stratégia: 3 tajomstvá, ktoré musíte poznať

Blackjack online stratégia: 3 tajomstvá, ktoré musíte poznať

Blackjack online aj v kamennej verzii je medzi hráčmi mimoriadne obľúbenou hazardnou hrou. Blackjack online stratégia môže vychádzať z týchto troch tajomstiev, ktoré by mal každý hráč poznať.

Nie vždy platí, že výhoda kasína je najmenšia v blackjacku

„House edge“ vyjadruje percentuálne, koľko priemerne v danej hre si necháva kasíno. Ale pozor! Aj keď je v blackjacku najmenšia výhoda kasína oproti hráčom, nie vždy tomu tak môže byť. Z rôznych štúdií vyplýva, že niektoré kasína si nechávajú aj 15-20 % vkladov hráčov blackjacku. Číslo house edge na papieri je jedna vec, realita často iná. Priveľa alkoholu či flirtovanie so šarmantnou dílerkou. To všetko zhoršuje úsudok hráčov, ktorí sa nedržia stratégie a veľa stratia. Okrem toho nie každý blackjack stôl má rovnaké pravidlá. Nehrajte pri stoloch, ktoré vyplácajú v pomere 6:5, vyberajte si tie s pomerom 3:2.

Blackjack online stratégia – ďalšie tajomstvá úspechu

Záleží na tom, ako sa karty miešajú

Počítanie kariet je v blackjacku v podstate nevyhnutnosť, aby ste dosiahli v tejto hre úspech. Záleží však na tom, ako sa karty miešajú. Hrali ste niekedy pri stole so systémom Continuous Shuffle Machine? To zničí všetky vaše výpočty. CSM sa používajú na odradenie alebo zabránenie počítania kariet. Počítanie kariet dáva osvedčenú výhodu hráčom, ktorí ho používajú správne. To je dôvod, prečo kasína odmietajú povoliť počítadlám kariet hrať ich hry. CSM ničí vašu výhodu počítania kariet. Vyberajte si stoly, pri ktorých sa miešajú karty ručne.

Nie je dealer ako dealer

Čo chcete, je nájsť čestného dealera, ktorý je trochu neskúsený. Mnoho kasín má každý mesiac na ploche aspoň jedného nového dealera. Ak budete hrať pravidelne, začnete vidieť nové tváre. Niektorí dealeri menia prácu a prinášajú so sebou svoje skúsenosti, takže vám veľmi nepomôžu. Nováčik, ktorý sa stále len učí svojej práci, pravdepodobne urobí pár chýb a to skúsený hráč vie využiť.