Black Jack mu priniesol 15 miliónov dolárov za pol roka. Ako sa mu to podarilo?

Black Jack z neho spravil nechutného boháča. Nepočítal karty, aj napriek tomu dokázal v priebehu pol roka vyhrať 15 miliónov dolárov.

Don Johnson na rok 2011 určite nikdy nezabudne. Napriek tomu, že nepočítal karty, Black Jack mu počas polročného obdobia vyniesol 15 miliónov dolárov. Dostal sa na čierne listiny všetkých kasín. V čom spočívalo „tajomstvo“ jeho úspechu?

Black Jack mu priniesol viac ako 15 miliónov dolárov za pol roka

Vyberal si kasína s priaznivými pravidlami. Vyberal si stoly s optimálnym počtom balíčkov kariet. Stoly, ktoré mu umožnili rozdeliť si akékoľvek karty až medzi štyri handy. Mnoho kasín dovoľuje len jediný split a má zakázané rozdeľovať handy s esom.

Vyberal si dealerov, ktorí prestali ťahať karty na hodnote 17 vrátane es. Zvyšoval tým pravdepodobnosť, že jeho hand porazí hand dealera. Hral len pri stoloch, kde mal umožnené na akýkoľvek hand zdvojnásobiť svoju stávku. V niektorých kasínach je táto možnosť pri hre Black Jack zakázaná, pri súčtoch vašich kariet 9,10 alebo 11.

Garantovaný playback. Ide o to, že vám kasíno vráti časť peňazí v prípade prehry v Black Jacku. Niektoré kasína hráčom s vysokým limitom ponúkajú playback až do výšky 10 %.

Johnson mal limit stávky na jeden hand až 25 tisíc dolárov.

Kombinácia všetkých vyššie uvedených faktorov mu pomohla v priebehu šiestich mesiacov roku 2011 vyhrať v troch kasínach viac ako 15 miliónov dolárov. Black Jack mu zmenil život. Doslova a dopísmena.

Don Johnson s odstupom času priznal, že sa dostal na „black list“ kasín po celom svete.

Jeho príbeh o tom, ako sa mu podarilo prekabátiť kasína obletel svet. Skutočný unikát, najmä vzhľadom k tomu, že sa neuchyľoval k počítaniu kariet, ktoré sa snažia kasína čoraz výraznejším spôsobom limitovať, aby sa chránili pred hráčmi, ktorí sú v tom dobrí.