Za 30 centov viac ako 30-tisícová výhra v kasíne eTIPOS.sk

Za 30 centov viac ako 30-tisícová výhra v kasíne eTIPOS.sk

Sny sa menia v skutočnosť v kasíne eTIPOS.sk. Dôkazom bol sviatočný deň, v stredu 17. novembra padol Zlatý Multilevel Jackpot. Šťastná výherkyňa za 30 centov vyhrala viac ako 30-tisíc eur.

17. november. Deň, ktorý je v našich končinách spájaný s oddychom 🙂 A nielen s tým. Okrem toho, že je to Štátny sviatok, je to aj významný deň v histórii našej krajiny. Deň, kedy sme socialistickému režimu začali kývať definitívne na rozlúčku. Deň, v ktorý si pripomíname Nežnú revolúciu.

Za 30 centov viac ako 30-tisícová výhra v kasíne eTIPOS.sk

Prečo si robíme prednášku z dejepisu? Nie, nechceme sa hrať na učiteľov dejín. Ale práve v tento sviatočný deň, v stredu 17. novembra, si šťastná výherkyňa Ver*** pripísala za vklad len 30 centov fantastickú výhru 31 000 eur! Táto hráčka si rozhodla spestriť sviatočný deň hrou Joker Boom Plus. Symbolický vklad jej dopomohol k „rozbitiu“ Zlatého Multilevel Jackpotu.

Skúste šťastie s tipos žreby a vyhrávajte úžasné ceny!

V kasíne eTIPOS.sk akoby sa s atraktívnymi výhrami vrece roztrhlo. Len pred dvomi týždňami padol Zlatý Multilevel Jackpot vo výške 29 511 eur. Tieto skvelé výhry sú jasným dôkazom toho, že pokúšať svoj osud sa oplatí. A aj za symbolických pár centov sa dá získať parádna výhra.

Do pozornosti dávame nový Maxi Turnaj s dotáciou 10 000 eur a 5 000 free spinov, či Synot Progressive Bonus, ktorý je na diamantovej úrovni vo výške cca. 22-tisíc eur, čo je parádna čiastka. Nedávno padli dva rekordné jackpoty v priebehu len pár hodín. Dva zaujímavé Synot progressive bonusy v hodnote viac ako 50-tisíc €. Čo tak si navýšiť rodinný rozpočet pred blížiacimi sa vianočnými sviatkami?