Už ju máš? Nová TIPOS aplikácia je doslova nabitá funkciami

Už ju máš? Nová TIPOS aplikácia je doslova nabitá funkciami

Vyskúšal si ju už? TIPOS aplikácia je doslova nabitá zaujímavými funkciami a prinesie ti množstvo atraktívnych výhod.

Moderná doba si vyžaduje moderné riešenia. Najlepšie také, ktoré veci zjednodušia, uľahčia a navyše aj prinesú nejaké výhody. Presne taká je nová TIPOS aplikácia!

Apka, ktorá je nabitá funkciami a výhodami pre každého hráča. Nájdeš v nej všetky hry a jackpoty z dielne TIPOS-u. V aplikácii si môžeš skontrolovať aj tiket podaný v kamennej prevádzke. Dokonca si v nej vieš pripraviť tiket s vlastnými či náhodnými číslami. Uzatvárať prostredníctvom tejto apky môžeš športové stávky a užiješ si nekonečnú zábavu v online kasíne.

TIPOS aplikácia uľahčí život každého hráča

TIPOS aplikáciu si vieš stiahnuť cez App Store alebo Google Play. Poteší príjemné užívateľské rozhranie, prehľadnosť a jednoduchosť. Veľmi rýchlo sa dokáže zorientovať určite každý. Okamžite si vieš pripraviť tiket, skontrolovať podaný tiket, dokonca máš možnosť aj sms tipovania. Prehľadne si môžeš pozrieť výsledky žrebovania a už ti neujde nič dôležité!

Najväčším benefitom TIPOS aplikácie je, že hráč, ktorý uzatvorí stávku v kamennej pobočke, si ju dokáže skontrolovať prostredníctvom aplikácie jednoduchým nasnímaním kódu na potvrdení o uzatvorení stávky. Stačí aplikácii povoliť prístup k fotoaparátu mobilného telefónu.

TIPOS aplikácia

zdroj: Tipos

V tejto súvislosti spomenieme aj niektoré nevýhody TIPOS aplikácie. Niektorým užívateľom môže prekážať požadovanie prístupu k viacerým dátam, ktoré iné aplikácie nevyžadujú. Okrem spomínaného prístupu k fotoaparátu napríklad aj udalosti z kalendára, obsah na SD karte a účty na zariadení. Vytknúť sa dá aj stabilita aplikácie, občas spôsobuje problémy pri prihlasovaní, prípadne „padá“. Nevýhodou pre priaznivcov športových stávok je aj nemožnosť sledovania priamych prenosov zápasov.

TIPOS aplikácia ťa udrží stále v obraze a uľahčí ti množstvo vecí. Užívať si môžeš číselné lotérie, eŽreby, športové stávky, live tipovanie a tiež skvelé hry v kasíne. Či máš rád hracie automaty alebo blackjack, všetko nájdeš na jednom mieste. Vďaka tejto skvelej apke budeš okamžite informovaný o všetkých novinkách, promo akciách či súťažiach, ktoré TIPOS prináša.

Pri číselných lotériách budeš mať výborný prehľad o aktuálnych výškach jackpotov, môžeš si pripravovať tikety a sledovať výsledky žrebovania. Stále si v obraze, kedy je najbližšie žrebovanie a už ti nič neunikne!

TIPOS aplikácia je fantastická pomôcka pre všetkých milovníkov hazardnej zábavy. Je nabitá funkciami a výrazne zjednoduší život každému hráčovi. Všetko vybavíš na pár klikov, zábavu si užiješ kedykoľvek a kdekoľvek, navyše budeš v obraze ako nikdy predtým. Neváhaj, stiahni si TIPOS apku do svojho telefónu a využívaj okamžite všetky výhody, ktoré prináša.