Usmeje sa na teba šťastie? Uži si Lucky bonusy v TIPOS kasíno

Usmeje sa na teba šťastie? Uži si Lucky bonusy v TIPOS kasíno

Hovorí sa, že štvorlístok či podkova prinášajú šťastie. Tebe môžu šťastie priniesť Lucky bonusy v TIPOS kasíno. Uži si tri skvelé dni zábavy a bonusových možností v tejto online herni.

Lucky bonusy v TIPOS kasíno ti môžu priniesť až 77 free spinov

Štvorlístok, podkova či číslo sedem. Možno aj ty máš nejaký symbol, o ktorom veríš, že prináša šťastie. No šťastie ti môžu priniesť tri dni plné zábavy v TIPOS kasíno a akcia Lucky bonusy, ktorá prebehne od 18. do 20. marca. Spolu máš možnosť nazbierať až 77 free spinov.

Ako na to? Postupuj štyrmi levelmi a zbieraj voľné točenia. Prvý level: ak pretočíš vo vybraných hrách dokopy aspoň 30 €, získaš 10 free spinov na svoje konto. Druhý level: Pretoč ďalších 75 € na vybraných slotoch a pripíšeš si na konto ďalších 10 free spinov. Tretí level: Ak pretočíš ďalších 150€, tak na tvoje konto pribudne 20 free spinov. Štvrtý level: V prípade, že pretočíš ešte ďalších 200 €, tak pridáš na svoje konto 30 free spinov.

Dobre počítaš, zatiaľ je to 70 free spinov. A čo zvyšných 7? Každý hráč, ktorý urobí aspoň 10 točení vo vybraných hrách v dňoch 18. a 19. marca získa spomínaných sedem voľných točení, ktoré mu TIPOS kasíno pripíše na konto v Medzinárodný deň šťastia 20. marca 2024.

Vybrané hry, v rámci ktorých sa môžeš do akcie Lucky bonusy v TIPOS kasíno zapojiť: Lucky Farm, 40 Lucky King, Lucky Riddle, Lucky Lady´s Charm Deluxe, Lucky Pot, Lucky 81, Lucky Elements, Lucky Hot, Lucky Joker 50, Lucky Clover, Lucky Chess Mate, Madam Lucky, Lucky Diver, Patrick´s Collection.

Roztoč to naplno a vyjdi svojmu šťastiu naproti!