Tipuj Slovensko na futbalovom EURO a získaj voľné spiny do kasína eTIPOS.sk

Tipuj Slovensko na futbalovom EURO a získaj voľné spiny do kasína eTIPOS.sk

Zápasy Slovenska na futbalovom EURO si môžeš užiť ešte viac! Tipuj slovenské zápasy a získaj voľné spiny do kasína eTIPOS.sk.

Slovensko sa prebojovalo na EURO. V pondelok 14. júna vstúpi do turnaja zápasom s Poľskom s hviezdnym Robertom Lewandowskim v zostave. Následne odohrá v skupine ešte zápasy so Španielskom a Švédskom.

Uži si zápasy Slovenska na EURO ešte viac! Získaj voľné spiny do kasína eTIPOS.sk

Užiť si zápasy nášho tímu môžeš ešte viac! Tipuj zápasy Slovenska na futbalovom EURO a môžeš získať 10 voľných spinov do kasína eTIPOS.sk.

Zaujímavá akcia má veľmi jednoduchý princíp. Stačí uzavrieť akékoľvek stávky v TIPOS-e na zápasy Slovenska na EURO. Minimálny vklad musí byť vo výške 10 eur.

Hrajte vaše obľúbené kasínové hry na tipos casino a užite si autentickú kasínovú atmosféru.

Nezáleží na tom, či uzavrieš predzápasovú stávku alebo LIVE (počas hrania zápasu). No podmienkou je, že uzavretá stávka musí byť SÓLO, to znamená len jeden zápas na tiket.

Bonus do kasína eTIPOS.sk ti bude pripísaný najdlhšie do piatich dní po zápase, na ktorý si uzatvoril stávku. Získané voľné spiny je možné využiť v hre Fruit Awards.

Dobrou správou je, že nemusíš tiket vyhrať, aby si získal bonus vo forme voľných spinov. Aj keď ti tip ujde a splníš vyššie uvedené podmienky, tak voľné spiny sú tvoje!

Podrobné podmienky ohľadom spomínanej akcie si môžeš prečítať priamo na oficiálnom webe kasína eTIPOS.sk.

V kasíne eTIPOS.sk môžeš počas celého júna hrať kasínové super turnaje o parádne výhry. Viac o akcii sa dočítaš TU.