Sen sa stal skutočnosťou. TIPOS Jackpot priniesol za 10 centov rozprávkovú výhru 130 tisíc eur

Sen sa stal skutočnosťou. TIPOS Jackpot priniesol za 10 centov rozprávkovú výhru 130 tisíc eur

Kasíno eTIPOS.sk dokáže plniť sny! Znova sa to potvrdilo šťastnému výhercovi, ktorý za symbolických 10 centov vytočil Zlatý TIPOS Jackpot a vyhral rozprávkových 130 000 eur.

Obľúbená hra Frozzy Fruits so zamrznutým ovocím priniesla doslova rozprávkovú výhru. Šťastný výherca v kasíno eTIPOS.sk si v sobotu 16. septembra 2023 doprial relax pri tomto slote. Za symbolických 10 centov trafil Zlatý TIPOS Jackpot v hodnote neuveriteľných 129 716 eur!

Hra Frozzy Fruits

Klasický ovocný automat vo vylepšenej „mrazivej“ verzii. Hracie symboly sú umiestnené v kockách ľadu. Veľkým pozitívom tejto hry je vysoká návratnosť vkladov až do 97 %. V tomto smere patrí teda hra Frozzy Fruits od E-gaming k absolútnej špičke.

Ovocná klasika môže byť niekedy poriadne nudná. Iste, ide o často „recyklovanú“ tému. No Frozzy Fruits určite nenudí. Originálnym prvkom je variabilný počet symbolov na jednotlivých hracích valcoch. Automat má päť valcov, no počtom symbolov sa odlišujú. Na prvom a piatom valci je len jeden symbol, na druhom a štvrtom valci sú po tri symboly a tretí valec obsahuje štyri symboly.

Na valcoch je viditeľných dvanásť symbolov. Hra má deväť rozličných symbolov, z nich jeden je wild symbol, ktorý dopĺňa chýbajúce symboly vo výherných kombináciách. Wild symbol prináša aj násobitieľ výhier od jednonásobku po deväťnásobok stávky. V tejto hre je 36 výherných línií.

Stále je o čo hrať – TIPOS Jackpot znova naberá na sile

Príbeh šťastného výhercu ukazuje, že vôbec nie je rozhodujúca výška stávky. Ak vykročíte šťastiu oproti, tak aj za málo peňazí môžete získať veľa muziky. Zlatý TIPOS Jackpot znova naberá na sile a jeho aktuálna hodnota už atakuje hranicu 70 000 eur. K dispozícii sú však aj ďalšie atraktívne jackpoty so slušnými čiastkami. Napríklad Tech4Bet Royal Jackot v hodnote okolo 30 000 eur či Kajot Joker Bonus, ktorý na najvyšších dvoch úrovniach prináša čiastky okolo 20 000 eur.