Roztoč to v boji o 50 000 € v marcovej kasínovej lige v TIPOS kasíno

Roztoč to v boji o 50 000 € v marcovej kasínovej lige v TIPOS kasíno

TIPOS kasíno štartuje marcovú edíciu kasínovej ligy a máš znovu možnosť zapojiť sa do atraktívneho boja o celkovú dotáciu v hodnote 50 000 €.

Marcová kasíno liga v TIPOS kasíno o 50 000 €

Boj sa znovu začína! Je tu marec, začiatok nového mesiaca a s ním aj štart novej edície kasínovej ligy, v ktorej sa bojuje o podiely z dotácie v hodnote 50 000 €. TIPOS kasíno prináša túto akciu pravidelne mesiac čo mesiac a našla si množstvo svojich fanúšikov. Striedanie mechaník odmeňovania v turnajoch zostáva bez zmeny. Naďalej to bude fungovať  nasledovným spôsobom: odmeňovanie na základe systému win/bet, odmeňovanie na základe najvyššej výhry či podľa počtu odohratých otočení (spinov).

Okrem boja o čo najlepšie postavenie v rebríčku kasínovej ligy máš šancu získať aj voľné točenia za hranie vo večerných turnajoch. Aby toho nebolo náhodou málo, TIPOS kasíno ti prináša aj možnosť získať lukratívne jackpoty. Zlatý TIPOS Jackpot v hodnote 110 000 €, tak to je úplná fantázia každého hráča. A čo tak Synot Progressive Jackpot na diamantovej úrovni v hodnote 40 000 €?

To však zďaleka nie je všetko. Tech4Bet Royal Jackpot ponúka možnosť vyhrať tiež čiastku 40 000 €. Kajot Joker Bonus 30 000 € rozhodne tiež stojí za povšimnutie a v neposlednom rade o 15 000 € môžeš hrať v rámci Amusnet Jackpots na najvyššej úrovni.

Zaujímavý mix prináša TIPOS kasíno. Boj o podiely z dotácie 50 000 € v marcovej kasínovej ligy, okrem toho možnosť získania free spinov za hranie vo večerných turnajoch a tiež atraktívne jackpoty z ktorých sa zatočí hlava.