Októbrová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk s navýšenou dotáciou

Októbrová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk s navýšenou dotáciou

v Kasíno eTIPOS.sk v októbrovej kasíno lige navyšuje celkovú dotáciu z 50 tisíc € na 60 tisíc €. Zabojujete o svoj podiel z koláča?

Kasíno eTIPOS.sk prináša v októbri zvýšenú dotáciu 60 000 € v kasínovej lige

Ani v októbri nebude chýbať medzi hráčmi veľmi obľúbená kasínová liga. Najpodstatnejšia informácia je, že oproti septembrovej edícii bude celková dotácia o 10 tisíc € vyššia! Teda namiesto 50 tisíc € rozdelí spomínaná online herňa 60 tisíc €.

Jednotlivé tematické turnaje budú mať naďalej svoje vlastné rebríčky a v jednodňových rebríčkoch bude odmenených 21 hráčov. Samozrejmosťou zostávajú free spiny a možnosť získať 10 voľných roztočení vo večerných turnajoch majú hráči počas týždňa od 10. októbra do 16. októbra 2022.

Verní priaznivci kasínovej ligy v kasíno eTIPOS.sk veľmi dobre vedia, že bez Double days by to nemalo tie správne grády! Áno, možnosť získať  vo vybrané dni dvojnásobné body nebude chýbať ani v októbrovej edícii. Najskôr môžete využívať Double days v termíne od 5. do 9. októbra a potom aj v termíne 17. – 23. október 2022.

Milujete loto? Skúste hrať tipos loto a možno sa stane vašim šťastným dňom!

Kasínová liga vám v októbri prinesie poriadnu dávku zábavy, napätia a súťaženia s ostatnými hráčmi. Okrem zbierania bodov do rebríčkov vám prináša aj možnosť bojovať o lukratívne jackpoty. Synot progressive bonus na diamantovej úrovni má hodnotu okolo 10 tisíc € a Strieborný multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk dosahuje približne rovnakú úroveň. Zlatý multilevel jackpot prináša dokonca možnosť získať 20 tisíc €. A to najlepšie na záver: EGT jackpot na najvyššej úrovni poskytuje možnosť zabojovať o zhruba 45 tisíc €!

V septembri sa v kasínovej lige zvýšil počet výhercov a október prináša zvýšenie dotácie z 50 tisíc € na 60 tisíc €. Pokiaľ máš rád hazardné hry a súťaženie, tak neváhaj a zabojuj o svoj podiel zo sladkého koláča v online kasíno eTIPOS.sk! Nezabúdaj, že hráš nielen o odmeny za postavenie v rebríčku kasínovej ligy, ale aj o nadupané jackpoty.