Nováčik v kasíne eTIPOS.sk zažiaril v Zlatom Multilevel Jackpote

Nováčik v kasíne eTIPOS.sk zažiaril v Zlatom Multilevel Jackpote

Registroval sa a o pár dní na to zažiaril v Zlatom Multilevel Jackpote v kasíne eTIPOS.sk. Tomu sa povie poriadna dávka šťastia!

September sa spája s koncom leta, školských prázdnin, dovolenkového obdobia. Od leta preberá žezlo Pani Jeseň a september je charakteristický tiež začiatkom nového školského roka. So začiatkom niečoho nového sa bude tohtoročný september spájať aj užívateľovi las*** v kasíne eTIPOS.sk.

V Zlatom Multilevel Jackpote padol rekord, zlomil ho nováčik

Začiatkom mesiaca sa registroval a už pár dní po vytvorení si účtu zažiaril v Zlatom Multilevel Jackpote. Tomu sa povie šťastie! Štyridsať minút pred obedom vyhral 35 350 €. V ten deň mu obed musel chutiť znamenite a bol s víťaznou príchuťou. Pýtate sa, ktorá hra mu priniesla toľké šťastie? Odpoveďou je Hot Wild 40.

Etipos sk prináša vzrušenie kasína priamo k vám.

Pre ostatných hráčov z toho vyplýva, že sa netreba báť pokúšať svoj osud, svoje šťastie. Dobrou správou je, že napriek tomu, že tento jackpot padol doslova pred pár dňami, aktuálne sa v ňom opäť hrá o veľmi atraktívnu čiastku. Zlatý Multilevel Jackpot v eTIPOS.sk je momentálne na úrovni zhruba 25 000 €, čo je krásna sumička.

Multilevel Jackpoty v spomínanom kasíne sú skvelou možnosťou, ako vyhrať zaujímavé čiastky. Okrem šance na atraktívny bonus sa pritom aj výborne zabavíte. V ponuke hier zapojených do Multilevel Jackpotov nájdete „kúsky“ ako napríklad: Joker 40, Blazing Ice, Hell Mania, Golden Myth či Double Hot.