Malá šťastná šupinka: Nový eŽreb v Tipose ti môže priniesť až 20 000 €

Malá šťastná šupinka: Nový eŽreb v Tipose ti môže priniesť až 20 000 €

Nový eŽreb v Tipose s názvom Malá šťastná šupinka ti môže priniesť hlavnú výhru vo výške až 20 000 €.

Malá šťastná šupinka môže priniesť 20 000 €, nové auto či luxusnú dovolenku

eŽreby sa stávajú v súčasnosti čoraz populárnejšie medzi milovníkmi hazardnej zábavy. Bodaj by nie! V pohodlí domova, alebo kdekoľvek sa práve nachádzaš, si môžeš vybrať z bohatej ponuky eŽreb v Tipose a zotrieť si fantastické výhry. Či máš radšej lacnejšie žreby s menšími výhrami alebo drahšie žreby s obrovskými potenciálnymi výhrami, každý si príde na svoje.

Rodinu eŽrebov v Tipose najnovšie rozšírila novinka Malá šťastná šupinka. Morská panna Ariel by zbledla závisťou keby videla svoju kolegyňu v zlatom prevedení, ktorá z hlbín mora môže priniesť šťastnému výhercovi až 20 000 €. Bude Malá šťastná šupinka tvojou zlatou rybkou a splní ti tvoje najtajnejšie priania?

Je to len na tebe. Stačí si zakúpiť tento nový eŽreb v Tipose za 1 €, zotrieť a ostatné už je v rukách osudu. Na hracom poli je to následne o hľadaní spoločných čísel. V hornej časti sú tri výherné čísla, pod nimi 15 „Vašich čísel“. Cieľom k hlavným výhram je po zotretí získať zhodu čísel v hornom a spodnom poli, po prípade získať bonusový symbol Rybka alebo získať výhernú kombináciu symbolov 3x Auto, 3x Palma či 3x Bankovky.

Nový eŽreb v Tipose Malá šťastná šupinka ti v okamihu môže priniesť parádnu výhru vo výške 20 000 €, nové auto alebo luxusnú dovolenku. Tak neváhaj a zotieraj!