Kasínové super turnaje v herni eTIPOS.sk: Zabávaj sa a bojuj o výhry počas celého júna!

Kasínové super turnaje v herni eTIPOS.sk: Zabávaj sa a bojuj o výhry počas celého júna!

V herni eTIPOS.sk máš možnosť počas celého júna zabávať sa a bojovať o zaujímavé výhry s kasínovými super turnajmi.

Kasínové super turnaje v herni eTIPOS.sk sú určené pre všetkých milovníkov poriadnej hazardnej zábavy! Na svoje si príde určite každý hráč. Hrať môžeš v podstate kedykoľvek, aj viackrát denne a hry podľa vlastného uváženia a preferencií.

Akcia trvá do 30. júna 2021 prináša každý deň celodenný turnaj prebiehajúci od 00:01 hod. do 24:00 hod. Každý deň počas trvania akcie si môžete zahrať aj večerný turnaj, ktorý sa hrá od 18:01 hod do 24:00 hod.

Kasínové super turnaje v herni eTIPOS.sk

Do turnaja sa započítavajú body podľa rôznych mechaník a z konkrétne vybraných hracích slotov. Odmeny sa prideľujú na základe „Výherného rebríčka“ pre konkrétny turnaj. Získané bonusy môže hráč využiť v herni eTIPOS.sk do 30 dní od dátumu ich pripísania na konto.

Hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa prihlásiť? Skúste etipos prihlásenie a užite si pohodlie domova./p>

Denné turnaje sa hrajú každý pracovný deň. V každom dni sú na výber iné konkrétne výherné sloty, z ktorých sa rátajú body do rebríčka. Každý pracovný deň sa hrá o 1 000 eur. Cez víkend prebieha Víkendový super turnaj s dotáciou 1 000 eur.

Výhry sa rozdeľujú pre 34 najlepších v jednotlivých rebríčkoch. Najlepší získava bonus 300 voľných spinov, druhý 150 voľných spinov a tretí 100 voľných spinov.

Presné rozdelenie výhier aj podrobné podmienky akcie sa môžete dočítať na oficiálnom webe poskytovateľa.

Večerné turnaje sú tematicky rozdelené po jednotlivých dňoch. V pondelok to je Joker turnaj, v utorok Magický turnaj, v stredu Classic turnaj, vo štvrtok Ovocný turnaj a v piatok Kráľovský turnaj. Cez víkend – v sobotu aj nedeľu – prebieha Hot turnaj.

Počas pracovných dní sú celkové dotácie večerných turnajov 600 eur. Víkendové Hot turnaje sú dotované čiastkou 1 000 eur.

Vyskúšaj kasínové super turnaje v herni eTIPOS.sk, bav sa a navyše si môžeš zaujímavo prilepšiť pred letom!