Kasíno eTIPOS.sk prináša poslednú tohtoročnú Kasínovú ligu: Nadupaná dotácia 50 000 €!

Kasíno eTIPOS.sk prináša poslednú tohtoročnú Kasínovú ligu: Nadupaná dotácia 50 000 €!

Kasíno eTIPOS.sk prináša poslednú tohtoročnú Kasínovú ligu a hrať môžeš o skutočne nadupanú dotáciu v celkovej výške 50 000 €!

Kasíno eTipos.sk prináša poslednú tohtoročnú Kasínovú ligu

Kasínové ligy sa stali hitom medzi milovníkmi hazardných hier. Adrenalín zo súťaženia, možnosť porovnať si svoje sily a schopnosti s ostatnými hráčmi, šanca získať lukratívne odmeny. To všetko prinášajú tieto zaujímavé akcie. A pozor! Kasíno eTIPOS.sk prináša poslednú tohtoročnú Kasínovú ligu. Hrať sa bude v novembri v termíne od 1.11 do 26.11. a v hre bude celková dotácia až 50 000 €!

Ak si chcete skontrolovať svoje čísla, navštívte tipos výsledky a uvidíte, či ste vyhrali!

V jednoduchosti je krása a preto sa nič zásadné oproti predošlým ligám nemení. Princíp je identický, denné a večerné turnaje, v rámci ktorých hráči zbierajú body do rebríčka. V tom sa zoraďujú hráči od najlepšieho smerom nadol podľa počtu nazbieraných bodov. Double days, teda dni počas ktorých hráč má šancu nazbierať dvojnásobok bodov oproti bežným dňom, budú aj v novembrovej Kasínovej lige. Konkrétne sa môžete pripraviť na 8. – 14. novembra a 23. až 25. novembra. Tieto dni môžu byť kľúčové pre celkové poradie.

V tejto akcii sa súčasne hrá o dotáciu z turnaja, kasínové jackpoty a o pozíciu v Kasíno Lige. Hrá sa denne o podiely z turnajových dotácií a hráč sa do poradia Kasínovej ligy dostane hrou na predom vybraných automatoch, ktoré sa podieľajú na akcii.

Neváhaj a zapoj sa na www.etipos.sk do poslednej ligy, ktorú Kasíno eTIPOS.sk v roku 2021 pre hráčov pripravilo!