Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Príšerky prinášajú unikátne bonusové funkcie

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Príšerky prinášajú unikátne bonusové funkcie

Online kasíno eTIPOS.sk prináša tri horúce sloty týždňa. Tentoraz sú to hry Respin Queen, Monster Pop a Hot´N´Fruity.

Eurojackpot tipos vám môže priniesť obrovský jackpot, tak na čo ešte čakáte?

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

RESPIN QUEEN

Respin Queen je ovocný slot od spoločnosti Tech4Bet, ktorý prináša síce klasickú tematiku, ale zároveň moderný štýl a funkcie. Hneď v úvode nutné zmieniť čerešničku na torte, ktorú tento slot prináša. Je to Royal Jackpot, ktorý padá náhodne a aj pri najnižšej hodnote spinu (roztočenia) môžete získať kráľovskú výhru! Joker (žolík) – wild symbol slotu – pokiaľ vytočíte tento symbol vo výhernej línii, uzamkne wilds a spustia sa respiny, ktoré dotočia ostatné valce. Respiny pokračujú až dovtedy, kým neprestanú padať výherné kombinácie. Už chápete, prečo názov Respin Queen? Navyše výhry sa násobia multiplikátormi – x3, x4 alebo x5 v závislosti od počtu rovnakých symbolov (9, 12 alebo 15).

Respin Queen

zdroj: Tech4Bet

HOT´N´FRUITY

Ďalšia skvelá pecka v ponuke online kasíno eTIPOS.sk! Pri ovocnej téme zostaneme aj v tomto výhernom automate od Tom Horn Gaming. Špecifikami tohto slotu sú predovšetkým tri veci: obojsmerné výherné línie, dva druhy wild symbolov a špeciálna funkcia Respin Wild. Zaujmú aj šľahajúce plamene po bokoch hernej obrazovky. Jeden z wild symbolov je hviezda s písmenom R. Zobrazuje sa na druhom treťom a štvrtom valci. Nielen, že dokáže nahradiť chýbajúce symboly vo výhernej línii, ale navyše aj expanduje na celý valec a dokáže spustiť Respin Wild, pričom maximálny počet respinov je tri. Druhý wild symbol v hre Hot´n´Fruity je hviezda s písmenom W. Nahrádza chýbajúce symboly a môže pristáť na ľubovoľnom valci.

Hot´n´Fruity

zdroj: tomhorngaming.com

MONSTER POP

Ďalší hot slot týždňa v kasíno eTIPOS.sk. Slot plný najrôznejších príšer zabaví aj pobaví a pochádza z dielne Betsoftu. Okrem príšeriek najrozličnejších druhov potešia hráčov unikátne funkcie, ako napríklad Monster Cloner alebo Monster Fury. Monster Cloner rozširuje mriežku pridaním riadku nad alebo stĺpca vpravo, prípadne oboch vecí súčasne. Monster Fury prichádza na scénu po nevýhernom spine (roztočení) a aktivuje sa náhodne. Táto špeciálna funkcia prináša bombu Cloner alebo Shuffle. Cloner Bomb prináša niekoľko náhodne rozmiestnených symbolov Monster Cloner a Shuffle Bomb umožňuje premiešanie symbolov tak, aby vás nasmerovali k výhre. Nechýba bonusová funkcia Free Spins, pri ktorej sa základná hracia mriežka 5×5 môže výrazne rozšíriť. Vyzdvihnúť treba aj vysokú RTP (priemerná návratnosť stávok) dosahujúcu hodnotu až 97,07 %.

Monster Pop

zdroj: betsoft.com

Užívajte naplno hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk a zabojujte o lákavé jackpoty!