Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Čo tak návšteva retro kabaretu?

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Čo tak návšteva retro kabaretu?

Rovnako ako každý týždeň, aj tentoraz vám predstavujeme hot sloty v online kasíno eTIPOS.sk. Tentoraz sú to výherné automaty Retro Cabaret, Total Overdrive a Bonus Fruit.

Pre jednoduché a rýchle hranie sa prihláste na tipos prihlásenie.

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

RETRO CABARET

Zaujímavá hra s čarodejníckou tematikou z dielne spoločnosti EGT prináša 30 výherných línií a možnosť užiť si magickú hru s niekoľkými trikmi v rukáve. Scatter symboly vám môžu priniesť voľné roztočenia a v mystery bonuse môžete vyhrať jeden zo štyroch progresívnych jackpotov.

Kúzelník je v tomto slote wild symbolom a dokáže nahradiť chýbajúce symboly vo výhernej línii. Veterný mlyn plní funkciu scatter symbolu a pomôže vám získať 4-18 free spinov.

Navyše Mystery Bonus vám otvára možnosť zabojovať o jeden zo štyroch progresívnych jackpotov. Skutočne skvelá vec v ponuke slotov, ktoré prináša kasíno eTIPOS.sk!

Retro Cabaret

zdroj: EGT

TOTAL OVERDRIVE

Slot od spoločnosti Betsoft prináša skvelé efekty v štýle 80. rokov a retro nádych. Užite si hru v svetlami a neónmi osvetlenej krajine s troma valcami a piatimi výhernými líniami.

Po sebe nasledujúcimi víťaznými spinmi spúšťate narastajúce multiplikátory výhier, ktoré navyše nemajú horný limit! Teda môžete bojovať o skutočne zaujímavé výhry a wild symbol vám pomôže na ceste za týmito výhrami. Okrem toho multiplikátory môžu náhodne zostať aktívne počas ôsmich bonusových točení.

Retro dobrodružstvo v neónových farbách 80. rokov so zaujímavými funkciami a okrem toho multiplikátorom výhier, ktoré poteší určite aj priemernou návratnosťou stávok (96,92 %). Ďalší veľmi zaujímavý kúsok v portfóliu slotov v kasíno eTIPOS.sk.

Total Overdrive

zdroj: Betsoft

BONUS FRUIT

Bonus Fruit je výherný slot s ovocnou tematikou od spoločnosti Tech4Bet a milovníkom tejto tematiky prinesie skvelú zábavu.

S hot slotmi týždňa v kasíno eTIPOS.sk zažijete množstvo výbornej hazardnej zábavy a navyše máte možnosť bojovať o nadupané jackpoty.

O 20 tisíc € môžete hrať v Synot Progressive Bonuse na diamantovej úrovni a 15 000 € ponúka zlatá úroveň. Potom tu je EGT jackpot, ktorý na najvyššej úrovni ponúka jackpot 22 000 €. A okrem toho aj obľúbený Zlatý multilevel jackpot, ktorý spravil radosť už mnohým hráčom a nabudúce môže aj vám – v hre je aktuálne zhruba 40 000 €.