eŽreb týždňa v TIPOS kasíno: Veselý Lišiak môže priniesť 15 000 € a teraz aj zaujímavý bonus

eŽreb týždňa v TIPOS kasíno: Veselý Lišiak môže priniesť 15 000 € a teraz aj zaujímavý bonus

Veselý Lišiak ti môže priniesť atraktívnu výhru 15 000 €, ale teraz aj zaujímavý bonus. Spoznaj eŽreb týždňa v TIPOS kasíno.

Veselý Lišiak eŽreb týždňa v TIPOS kasíno

Veselý Lišiak je eŽrebom týždňa v TIPOS kasíno. Môže ti priniesť nielen atraktívnu hlavnú výhru 15 000 €, ale v týchto dňoch aj bonus. Zotri si 10x eŽreb Veselý Lišiak a získaj bonus 1 €. Bonus ti bude pripísaný do 3 dní od ukončenia akcie. Akcia prebieha od 20.2. do 25.2.2024.
eŽreb Veselý Lišiak obsahuje herné pole s deviatimi hniezdami, na ktorých sedia husi a ukrývajú kombinácie vajec. Cieľom hry je dosiahnuť výhernú kombináciu symbolov VAJCE podľa výhernej tabuľky, prípadne získať symbol ZLATÁ HUS alebo získať výhernú kombináciu s bonusovým symbolom LIŠIAK.
Cena nového eŽrebu v TIPOS kasíno Veselý Lišiak je 1 euro. Získať môžeš hlavnú cenu v hodnote 15 000 €, ale počas týchto dní aj zaujímavý bonus, ak si zotrieš 10x tento eŽreb.
V širokej ponuke eŽrebov v TIPOS kasíno nájdete aj zaujímavé kúsky, ako napríklad Zlatá podkova, Cash 2, Futbalový duel, Malá Šťastná Šupinka, Prasa v Žite, Super Prasa v Žite, VIP Maznáčik, Zimný Expres či Vianočná pohoda.
Veselý Lišiak má potenciál spraviť mnoho veselých hráčov. Užívaj si skvelú zábavu s eŽrebom týždňa v TIPOS kasíno a ak ich zotrieš aspoň desať, tak získaš bonus v hodnote 1 €.