Divoké zvieratá, super hrdinovia alebo sladká vychytávka? Nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Divoké zvieratá, super hrdinovia alebo sladká vychytávka? Nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Kasíno eTIPOS.sk predstavilo tri nové hry – vydaj sa na dobrodružnú jazdu medzi divokými zvieratami, vráť sa do detských čias so super hrdinmi alebo si vychutnaj netradičnú „sladkú“ hru.

Tri nové hry v kasíno eTIPOS.sk

BUFFALO RACE

Dobrodružný slot so zvieratami, ktorý prináša neuveriteľných 4096 výherných línií. Byvoly, levy či žirafy – môžeš sa pripraviť na nespútanú jazdu divočinou. Modrý divoký symbol tradične zastupuje akýkoľvek symbol chýbajúci na výhernej línii. Ešte silnejší efekt ale zaznamenáš po jeho objavení v rámci bonusovej hry s voľnými točeniami. Presnejšie ak sa v tomto móde stane modrý divoký symbol súčasťou výhernej línie, tak môžeš sa tešiť na multiplikátor až do 5x výhry. Scatter symbolmi dokážeš aktivovať spomínanú bonusovú hru s free spinmi a podrž sa – tých môže byť až 100! V prípade, že sa objavia scattery aj počas hrania bonusovej hry s voľnými točeniami, môžeš získať ďalšie. Táto novinka od Casimi Gaming v ponuke kasíno eTIPOS.sk rozhodne stojí za vyskúšanie.

SUPER REELS DELUXE

Vyrastal si na príbehoch o Supermanovi či Spidermanovi, ako väčšina malých chlapcov? Ak odpovedáš na túto otázku kladne, tak si práve našiel slot pre teba ako stvorený. Prenesie ťa nielen späť do čias tvojho detstva, ale zároveň ti ponúkne aj množstvo kvalitnej zábavy a zaujímavých výhier. Na piatich valcoch na teba čaká 40 výherných línií a exkluzívny Super Respin Bonus. Čaká na teba prehliadka tých najznámejších filmových, rozprávkových či komiksových hrdinov. Zaujímavosťou tejto novinky v kasíno eTIPOS.sk je, že na dosiahnutie výhernej kombinácie stačia aj dva symboly namiesto troch. Dosiahni Super Respin Bonus, pýtaš sa ako? Keď uvidíš na všetkých štyroch riadkoch na pozícii prvého kotúča symbol Zlatého Supermana. Nasledujú dve voľné točenia, navyše prvý valec sa zafixuje a ďalšie pretočenia sa týkajú len ostatných kotúčov. Počas ďalších zatočení dostaň v bonusovej hre čo najviac ďalších Zlatých Supermanov a siahni po obrovských výhrach.

SWEET BONANZA

Trošku si poďme osladiť život, láka Sweet Bonanza, hrací automat od Pragmatic Play. Ovocný slot s mriežkou 6×5, divokým symbolom, scatter symbolom a možnosťou získania voľných točení. Ak očakávate ovocnú klasiku, ste ďaleko od reality. Sweet Bonanza neprináša klasické výherné línie, ako ich poznáme. Ale výhry si poskladáš kombináciou 8, 10 alebo 12 identických symbolov kdekoľvek na hracej ploche. Lízatko je scatter symbol a v počte 4 kusov ti otvorí bonusovú hru s 10 voľnými točeniami. Počas bonusovej hry môžeš nájsť ďalšie minimálne tri scattery a vďaka nim získaš 5 free spinov navyše. Náhodný multiplikátor môže tvoju výhru zvýšiť až 100-násobne. Sladká bodka v kasíno eTIPOS.sk!