Bav sa, zbieraj body do kasínovej ligy a hraj o nadupané jackpoty: Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Bav sa, zbieraj body do kasínovej ligy a hraj o nadupané jackpoty: Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk nechýbajú ani tentoraz. Okrem skvelej zábavy môžeš v nich zbierať aj body do kasínovej ligy či zabojovať o nadupané jackpoty.

Príďte a hrajte loto tipos, kde vaše šťastné čísla môžu priniesť obrovské výhry.

Sticky Fruits

V čerstvej nádielke nových hier nemôže chýbať ani svieža porcia ovocnej zábavy! Sticky Fruits poteší všetkých milovníkov jednoduchých ovocných slotov, ale zároveň prináša zvýšenú šancu na úspech. Nakoľko návratnosť (RTP) dosahuje skvelú úroveň 98 %! Veľa takýchto výherných automatov nenájdete, preto určite odporúčame vyskúšať. Sticky Fruits je štvorvalcový slot s troma radami symbolov a desiatimi výhernými líniami. Nechýba wild symbol a hráčov poteší Sticky free spins – bonusová hra o voľné roztočenia. V tejto súvislosti je zaujímavosťou, že bonusovú hru nespúšťajú scatter symboly, pretože žiadne v hre ani nie sú. Bonusovú hru spustí zostavenie akejkoľvek výhernej kombinácie.

Sticky Fruits

zdroj: etipos.sk

Apparatus

Vydajte sa s týmto atraktívnym slotom od spoločnosti e-gaming v kasíno eTIPOS.sk na výlet do robotickej budúcnosti. Na piatich valcoch vás budú sprevádzať roboty a všetko s nimi súvisiace. K dispozícii je tridsiatka výherných línií a nechýbajú wild a scatter symboly. Práve scatter symboly vás určite budú zaujímať najviac, nakoľko vás zavedú do bonusovej hry o free spiny (v závislosti od počtu scatter symbolov možno získať 7,15 alebo 30 voľných roztočení). Atraktivitu slotu Apparatus zvyšuje funkcia respin v bonusovej hre. Výlet do budúcnosti, nech sa páči, nasadať!

Apparatus

zdroj: egaming

Diamondz

A čo tak lov na diamanty v slote od osvedčeného dodávateľa Synot Games? V tejto novinke v kasíno eTIPOS.sk sa môžete tešiť na päťvalcovú hru s troma radmi symbolov a 20 výhernými línami. Výhernosť tohto slotu je na úrovni 94,14 %, teda v porovnaní napríklad so Sticky Fruits cca. o 4 percentá menej.

Diamondz

zdroj: Synot Games

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk a šanca na zaujímavé jackpoty

S hot slotmi týždňa v kasíno eTIPOS.sk zažijete nielen množstvo hazardnej zábavy, ale máte možnosť zbierať v nich body do augustovej kasínovej ligy. Taktiež môžete zabojovať o niektorý z nadupaných jackpotov. Napríklad Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni prekročil hodnotu 23 000 € a v podobnej výške je aktuálne aj Zlatý Multilevel jackpot. Okolo 22 000 € má hodnotu EGT Jackpot na najvyššej úrovni. Ako vidieť, je stále o čo hrať!