4 nové hry v TIPOS kasíno: Nechýba súboj drak verzus fénix

4 nové hry v TIPOS kasíno: Nechýba súboj drak verzus fénix

TIPOS kasíno predstavilo štyri novinky, ktoré zaiste potešia každého milovníka hazardnej zábavy. Užite si dramatický súboj drak verzus fénix alebo netradičný drevený slot.

4 nové hry v TIPOS kasíno

Dragon vs Phoenix

Využite silu draka alebo Fénixa, aby ste vyhrali vo veľkom. Ďaleké východné krajiny ukrývajú veľké bohatstvo, ktoré strážia nebojácne monštrá – drak a fénix. Len tí odvážni môžu získať ohnivú energiu Fénixa a šťastie draka, aby dosiahli na mýtické poklady. Obe stvorenia sa môžu stať super divokými, keď sa spoja v ultimátnom boji za voľné točenia, aby odmenili šťastlivcov veľkými výhrami.

Simply Hot XL 50

Ovocná novinka v TIPOS kasíno od výrobcu Kajot. Svoje výhry si môžeš poskladať na 50 výherných líniách. Divokým symbolom hry je BAR, ktorým nahradíš chýbajúce symboly vo výherných líniách. Nechýba scatter symbol, ktorým je Hviezda a keď na valcoch kdekoľvek nájdeš minimálne tri, bude ti vyplatená výhra súčinu celkovej stávky a násobiteľa daného symbolu.

Wooden Matic

Špecifikom tohto slotu od Apollo Games je, že je ako keby postavený z dreva. Atypický štýl, množstvo skvelej zábavy a vysoké výhry. Tri valce, tri riadky a 27 výherných línií s hlavnou postavou, ktorou je drevorubač (ten plní aj funkciu divokého symbolu). Zaujímavosťou je, že tento slot prináša možnosť progresívnych jackpotov.

81 Multiways Premium

Retro slot medzi novinkami TIPOS kasíno od spoločnosti Casimi Gaming poteší všetkých milovníkov hier ako zo „starej školy“. Ovocné symboly a 81 výherných kombinácií čaká práve na teba. Nechýbajú multiplikátory výhier a tiež funkcia gamble, vďaka ktorej môžeš svoje výhry ešte navýšiť.