VIDEO To bol ale gejzír radosti! Najväčšia výhra v rulete všetkých čias, brazílsky biznismen vyhral 3,5 milióna dolárov

VIDEO To bol ale gejzír radosti! Najväčšia výhra v rulete všetkých čias, brazílsky biznismen vyhral 3,5 milióna dolárov

Doslova výbuch gejzíru radosti! Najväčšia výhra v rulete všetkých čias, brazílskemu biznismenovi Pedrovi Grendeneovi Bartelleovi sa podarilo vyhrať 3,5 milióna dolára na jedno točenie.

Najväčšia výhra v rulete všetkých čias

Brazílsky biznismen Pedro Grendene Bartelle vyhral v roku 2017 na jedno točenie v rulete závratných 3,5 milióna dolárov. Je to najväčšia výhra v rulete všetkých čias. Na sociálnych sieťach nájdete niekoľko videí z osudného momentu, keď brazílsky podnikateľ vyhral závratnú čiastku a vybuchol doslova gejzír radosti!

Tento kúsok, ktorý sa navždy zapíše do histórie hazardných hier, sa Brazílčanovi podaril v januári 2017 v hoteli Conrad v Punta del Este na pobreží Uruguaja.

Kto je Pedro Grendene Bartelle?

Pedro Grendene Bartelle spoločne so svojím bratom – dvojčaťom Alexanderom Grendene Bartelleom založil spoločnosť Grendene – jedného z najväčších svetových výrobcov sandálov. Podľa Forbes je Pedro podpredsedom predstavenstva Grendene SA a vlastní necelých 14 percent spoločnosti so sídlom v Sao Paule.

Okrem Grendene má Pedro aj iné obchodné záujmy. Vrátane obuvníckej spoločnosti Vulcabras Azaleia, ktorá priamo konkuruje Grendene. V roku 2019 sa Pedro Grendene Bartelle dostal do zoznamu miliardárov Forbes. Jeho čisté imanie bolo odhadované na jednu miliardu dolárov. V roku 2020 však z tohto zoznamu vypadol.

Šikovný je každopádne nielen v biznise, ale aj pri hraní hazardných hier. Napokon, jeho je najväčšia výhra v rulete všetkých čias. Jedno zatočenie mu prinieslo neuveriteľných 3,5 milióna dolárov.