Systémy v rulete – Šťastných 7 alebo za malý risk veľká výhra?

Systémy v rulete – Šťastných 7 alebo za malý risk veľká výhra?

Systémy v rulete môžu byť rôzne – opatrnejšie aj agresívnejšie. Systém Šťatných 7, ktorý vám predstavíme v tomto článku, patrí medzi agresívnejšie.

Systémy v rulete – Šťastných 7

Systém Šťastných 7 patrí pre všetkých hráčov, ktorí sa neboja riskovať a milujú agresívnu hru. Veľmi agresívny ruletový systém, ktorý si ale nevyžaduje veľký kapitál. Preto je vhodný pre všetkých, ktorí majú k dispozícii menší kapitál. Patrí medzi systémy v rulete, pri ktorých môžeš pri troche šťastia za „málo peňazí získať veľa muziky“.

Riskuješ len 5 eur vlastného kapitálu. Tak prečo nie?

Postup hry

Stavíš 5 eur na farby. V prípade výhry v ďalšom ťahu stavíš o polovicu viac. V prípade, že stávka nie je deliteľná dvoma, tak ju zaokrúhliš na najbližšie číslo smerom nahor.

Príklad – stavíš 5 eur a vyhráš. Tak nabudúce stavíš  5 + polovica z toho je 2,5 a to zaokrúhliš smerom nahor na číslo 3 = teda ďalšia stávka bude 8 eur.

V prípade prehry sa vraciaš znova na 5 eur.

Kľúčom k úspechu tohto systému je vyhrať 7 ťahov v rade. Preto ten názov Šťastných 7.

V prípade, že sa ti to podarí, vyhral si 165 eur.

Jednotlivé systémy v rulete majú rôzne výhody, k tým v Šťastných 7 rozhodne patrí, že neriskuješ nikdy viac ako pôvodných 5 eur na jeden ťah. A nikde nie je napísané, že musíš čakať až na spomínaných 7 výhier v rade.

Ak nemáš na to dostatok nervov alebo času, tak pokojne odíď z hry aj po 2 výhrach v rade. Nevyhráš síce toľko ako pri spomínaných siedmich, ale aj tak lepšie niečo ako nič. Však?