Systémy v rulete: John Wayne

Systémy v rulete: John Wayne

Poznáme mnohé systémy v rulete a jeden z nich nesie názov John Wayne. Čo má slávny herec spoločné s ruletou?

Medzi mnohé systémy v rulete patrí aj ten, ktorý nesie názov John Wayne. Slávny herec bol aj v súkromí mužom, akých stvárňoval na filmovom plátne. Bol rozhodný, vedel sa postaviť zoči-voči problémom a riešiť ich.

Málokto vie, že John Wayne bol nielen výborným hercom, ale aj vášnivým hráčom rulety. V jeho autobiografii sa dozviete o systéme, ktorý s obľubou v tejto hazardnej hre využíval.

Systémy v rulete: V čom spočíva tajomstvo Johna Waynea?

John Wayne patrí medzi systémy, ktoré sú veľmi jednoduché, nevyžaduje žiadne prehnane veľké nároky na výšku kapitálu. A čo je najdôležitejšie, je aj účinný.

Neohrozuje radikálnym spôsobom váš kapitál. No na druhej strane príjemne prekvapí možnosťou dosiahnuť skutočne prekvapivo pozitívnych výsledkov.

Princíp samotného systému John Wayne je veľmi jednoduchý. Zvolíš si hocijaké dve čísla v strednom stĺpci. Na oba dáš po jednom žetóne. Na rohy oboch týchto čísel položíš tiež po jednom žetóne.

Len 10 žetónov stačí na to, že pokryješ polovicu hracej plochy, teda 18 čísel.

Ak padnú vonkajšie rohy, strácaš jeden žetón. Ak padnú čísla nachádzajúce sa medzi rohmi, vyhrávaš osem žetónov, čo vôbec neznie zle. Ak padne niektoré z vybraných dvoch čísel, vyhrávaš neuveriteľných 62 žetónov. Vidieť, že ho možno radiť medzi systémy v rulete, kde sa dá naozaj pekne vyhrať.

Z 18 čísel, na ktoré si stavil žetón, až 10 prináša zisk vo výške 8-62 žetónov. Len osem čísel prináša stratu jedného žetónu.

Efektívny systém, pri ktorom až tak veľa neriskuješ, pritom môžeš získať pekné výhry. Navyše s ním vieš kombinovať aj iné systémy v rulete – napríklad po prehre zvyšovať stávky na báze systémov ako Martingale, Labouchere či Fibonacci.

Vo všeobecnosti sa odporúča hrať s dostatočným množstvom kapitálu a po prvej značnej výhre ukončiť hru alebo prejsť na iný systém hry.

Hraj aj ty ako filmový hrdina John Wayne a pokúšaj šťastie s jeho obľúbeným systémom.