Systémy v rulete: Dominancia – naozaj ťažké prehrať

Systémy v rulete: Dominancia – naozaj ťažké prehrať

Dominancia patrí medzi jednoduchšie systémy v rulete. Ide o ľahko zamapätateľný systém so solídnou účinnosťou a preto si ho možno obľúbite.

Systémy v rulete – Dominancia

Princíp systému Dominancia v rulete spočíva vo vsádzaní na Line. Teda šesťmiestny Street – dva klasické Streety vedľa seba.

Šesťmiestny Street, na ktorý budeš vsádzať, nesie názov Dominancia. A z toho je odvodený aj názov tohto ruletového systému.

Tvoj šesťmiestny Street, alebo tvoja Dominancia, ak chceš, môže napríklad obsahovať čísla 10-11-12-13-14-15.

Výhra je v tomto prípade vyplácaná v pomere 5:1.

Stratégia stávok

Keď preberáme jednotlivé systémy v rulete, je pri nich zakaždým kľúčom stratégia stávok. V Dominancii sa budeš riadiť konceptom stávok 1-1-1-1-1-2-2-2-3-3-4-5-6-7.

Na vybraný Street teda budeš vsádzať 14x a ide o bezpečnú a silnú progresiu stávok.

Začínaš na stávke v hodnote 1 eura. Dokopy riskuješ max. 39 eur.

V prípade výhry sa vrátiš späť na stávku vo výške 1 euro.

Na záver

Dominancia patrí medzi systémy, v ktorých môžeš upraviť základné pravidlá podľa seba, svojich možností, kapitálu a podobne.

Vo všeobecnosti sa odporúča 14 opakovaní, ale môžeš na základe vlastného uváženia sériu predĺžiť aj na viac opakovaní. Ako bolo spomenuté, záleží na rozsahu tvojho kapitálu a hodnote žetónov, ktoré zvolíš.

Tento koncept ťa určite poteší tým, koľkokrát do 14 opakovaní vyhráš a zistením, že pri nastavenej progresii stávok je naozaj ťažké prehrať. Aj preto Dominancia patrí medzi najobľúbenejšie systémy v rulete.

Podľa testov tohto systému v priemere prehráš len raz z 18 hier.