Systémy v rulete – 35:1

Systémy v rulete – 35:1

Postupne vám predstavujeme systémy v rulete a tentoraz sa budeme zaoberať tým, ktorý nesie názov 35:1. V čom spočíva?

Mnoho hráčov rulety s obľubou vsádza na čísla. Prečo? Dôvod je jednoduchý, láka ich kurz 35:1. Odporúčame hrať na francúzskej rulete, kde je matematická výhoda kasína len 2,7 % v porovnaní s americkou ruletou a 5,27 % pri dvojitej nule.

Systémy v rulete – 35:1

Systém 35:1 je, ako ste sa už isto dovtípili, založený na stávkach na číslo. Princípom je „zákon nerovnomernej distribúcie“. V skratke ide o to, že čísla padajúce v jednotlivých ťahoch rulety sa zvyknú často opakovať.

Počas jedného cyklu, teda 38 ťahov, jednoducho nepadnú čísla od 1 do 38. To sa nestáva. Faktom je, že sa počas jedného cyklu zopakuje tretina čísel. A tak niektoré padnú aj 3,4 či 5-krát, zatiaľčo iné nepadnú vôbec.

Nejde len o teóriu, ale osvedčenú prax potvrdenú tisickami ťahov rulety. Závery týchto „výskumov“ boli zaujímavé. Napríklad čísla, ktoré mali tendenciu padať častejšie, mali tendenciu v tomto jave pokračovať.

V prvom rade si musíš nastaviť limity profitu a rizika. Je dobré riadiť sa teóriou, že maximálna stávka na jedno kolo by mala byť max. 4-násobkom možnej výhry na najmenší vklad.

Príklad: Najmenší vklad je 1 euro. Najmenšia výhra by bola 35 eur. 4x 35 = 140 eur by mala byť v tomto prípade tvoja maximálna stávka v jednom kole.

Profit si vypočítaš ako 1,5-násobok tvojej maximálnej stávky v jednom kole. 140 x 1,5 = v tomto prípade by to bolo 210 eur.

Ako to vyzerá v samotnej hre?

35:1 patrí medzi systémy v rulete, pri ktorom potrebuješ mať pripravené nejaký papier, pero, na zapisovanie čísel, ktoré už padli. Hneď ako nejaké číslo padne dvakrát, ideš na to. Vsádzaj na čísla, ktoré padli viac ako dvakrát a postupne k nim pridávaj ďalšie, ktoré tento atribút naplnili.

Riaď sa tým až pokiaľ nezískaš šesť čísel, na ktoré máš stavené. V rámci jedného ťahu nikdy nestav na viac ako 6 čísel. Vsádzaj stále rovnakú sumu na jednotlivé čísla.

Keď vyhráš, získať 36 eur. Tie rozdelíš medzi svoje pôvodné čísla. Ak máš napríklad tri čísla v hre, 36/3, rozdelíš po 12 eur na každé z nich. Pokiaľ padne niektoré z vybraných čísel dvakrát za sebou, môžeš sa tešiť na peknú výplatu.

Hráči, ktorý systém 35:1 v rulete používajú častejšie, prišli na to, že výhra sa dostaví asi v polovici tvojho kapitálu určeného ako maximálnu stávku na jedno kolo.

A čo ak dvakrát za sebou vybrané čísla nepadnú? No vrátiš sa k pôvodnej stávke 1 euro a hráš, pokiaľ nemáš výhru. A opakuješ vyššie uvedený postup.

Systém v rulete 35:1 pri primeranom risku dokáže priniesť solídny profit.