Systém v rulete Od šiestich k desiatim

Systém v rulete Od šiestich k desiatim

Ide to od desiatich k piatim. Poznáte to? Systém v rulete Od šiestich k desiatim ale s týmto známym výrokom nemá nič spoločné.

Systém v rulete Od šiestich k desiatim

Pri tomto koncepte v rulete to určite nepôjde od desiatich k piatim. Ide o veľmi jednoduchý ruletový systém, ktorý vám môže výrazne pomôcť v snahe získať peknú výhru.

Postup je nekomplikovaný. Hráč si vyberie hocijakých šesť čísel na rulete. Na každé z nich vsadí po jednom žetóne.

V prípade, že hráč prehrá, staví po jednom žetóne na 7 čísel. Ak opäť nevyhrá, staví po jednom žetóne na 8 čísel. V prípade ďalšej prehry staví po jednom žetóne na 9 čísel. Ak ani tentoraz sa na hráč šťastena neusmeje, staví po jednom žetóne na 10 ľubovoľných čísel.

V prípade výhry hráč ukončí hru alebo si vyberie iných šesť čísel na rulete a začína odznova vyššie popísaným systémom stávok.

Veľká pravdepodobnosť, že sa dočká výhry.

A ak nie? Možnosťou je buď ukončiť hru so stratou 40 žetónov alebo nový štart na iných ľubovoľných šesť čísel s dvojnásobnou progresiou. To znamená, že hráč staví na vybrané číslo po dva žetóny namiesto jedného.

Dobrým tipom a odporúčaním je zapisovať si čísla na rulete, ktoré už padli. Keď padne už takmer každé číslo na rulete, je vhodné staviť na šesť čísel, ktoré doposiaľ v hre ešte nepadli.

Plusy a mínusy systému

Tento systém má svoje plusy – výhry zvyčajne prichádzajú veľmi rýchlo, je to jednoduchý systém a nie sú potrebné žiadne zložité výpočty. No napriek tomu je potrebné dopredu si stanoviť limity pre výhry aj prehry a dôsledne sa toho držať. Treba byť neustále obozretný, koniec-koncov, stále je to ruleta.