Systém v rulete: Deviata vlna

Systém v rulete: Deviata vlna

Systém v rulete Deviata vlna vám môže poskytnúť solídnu šancu vyhrať zaujímavé peniaze v tejto obľúbenej hazardnej hre. O čo ide?

Najskôr si trochu zafilozofujeme. Námorníci medzi sebou tradujú (pravdepodobne na základe vlastných bohatých skúseností), že najväčšia vlna je tá deviata.

Deviata vlna

Zaujímavé je, že niečo podobné tvrdia aj matematici pri zákonitostiach rulety. Podľa nich je 9 spinov doba, v rámci ktorej sa číslo znova často opakuje.

Keďže čísla na rulete sa nestriedajú pravidelne a ani rovnomerne, je zrejmé, že majú tendenciu opakovať sa v určitých náhodných intervaloch.

Mnohé systémy v rulete využívajú práve poznatok z toho, že čísla padajú nerovnomerne a nepravidelne. Deviata vlna patrí medzi tieto systémy.

Spôsob stávok 

Hráč si zvolí akékoľvek číslo a vsadí na začiatok 1 žetón. Vsádza na toto číslo 9 spinov. V prípade, že v intervale 9 spinov zvolené číslo nepadne, hráč si zvolí číslo, ktoré padlo ako deviate v rade a vsadí naň ďalší 1 žetón. Pokračuje stále v tomto koncepte, až sa dopracuje k zaujímavému zisku.

Plusy a mínusy Deviatej vlny

Ako každý systém v rulete má aj Deviata vlna plusy aj mínusy. Výhra sa dá dosiahnuť veľmi rýchlo, no dokážu byť aj dlhšie neúspešné série. Benefitom tohto systému ale je, že aj pri dlhších neúspešných sériách straty nejako dramaticky nenarastajú. Naproti tomu na hracom plátne pribúdajú žetónmi obsadené políčka a šanca na výhru v ďalšom spine prudko narastá.