Systém 2 a viac v rulete – v jednoduchosti je krása

Systém 2 a viac v rulete – v jednoduchosti je krása

Systém 2 a viac v rulete patrí medzi najjednoduchšie  systémy vôbec. A nenadarmo sa zvykne hovoriť, že v jednoduchosti je krása.

Systém 2 a viac v rulete

Tento koncept  sa vyznačuje svojou jednoduchosťou, čo určite mnohých hráčov rulety poteší. Pri jeho dodržiavaní je potrebná solídna dávka trpezlivosti, ktorou sa musíte vyzbrojiť, ak chcete byť úspešní.

Systém spočíva v častejšom opakovaní určitých číslic.

Ruleta je založená na princípe pravdepodobnosti a pri veľkom počte hier sa číslice, ktoré padnú, majú vyskytnúť približne vo vyrovnanom pomere.

Pri menšom počte hier však princíp pravdepodobnosti až tak nefunguje. V tomto prípade niektoré číslice padajú veľmi často, iné zas vôbec. O nejakom vyrovnanom pomere nemôže byť reči.

Ako to funguje?

V nasledujúcich riadkoch vás oboznámime, ako v praxi použiť tento koncept v rulete.

Odporúčame hrať francúzsku ruletu, ktorá má jednu 0. Na rozdiel od americkej, ktorá má aj druhú nulu, resp. 00.

Zapisuj si postupne 37 ťahov rulety. Následne si vyber číslice, ktoré padli 2 a viackrát.

Je potrebné staviť na vybrané čísla v nasledujúcich 37 ťahoch rulety. Na všetky vkladaj stabilné sumy. Aj v prípade, že padne už niektorá číslica jeden alebo dvakrát, stále dodržiavaj stabilnú výšku stávky. Pretože zvyčajne padnú viac ako jedenkrát.

Po tom, ako ukončíš spomínaných 37 ťahov rulety, ukonči hru. Zopakuj postup a hraj podľa uvedeného návodu ďalší cyklus 37 ťahov.

V priemere budete v rámci jedného cyklu uskutočňovať stávky na 6-11 číslic. Priemerne budete vyhrávať tak 9-13 krát v rámci jedného cyklu, čo by malo stačiť na to, aby ste boli v pluse.