Ruletový systém Šťastných sedem

Ruletový systém Šťastných sedem

Sedmička bola v rozprávkach vždy považovaná za šťastné číslo. Predstavíme si ruletový systém Šťastných sedem. Prinesie vám šťastie?

Jedná sa o veľmi agresívny ruletový systém, pre hráčov, ktorí sa neboja riskovať a majú veľkú guráž. Na počudovanie však nevyžaduje veľký kapitál a je vhodný pre hráčov, ktorí disponujú menším budgetom. Hráč pri tomto systéme neriskuje závratné čiastky, pritom ale môže získať pekné výhry.

Ruletový systém Šťastných sedem: Princíp hry

Hráč staví 5 dolárov na farby. V prípade výhry staví o polovicu viac. V prípade, že stávka nie je deliteľná dvomi, zaokrúhli sa na najbližšie celé číslo smerom nahor.

Príklad: Stávka 5 dolárov. Výhra. Polovica z 5 je 2,5. Teda 5+2,5 je 7,5. Zaokrúhli sa na 8. To je hodnota nasledujúcej stávky po výhre.

Po prehre sa hráč vracia na východiskovú (základnú) stávku 5 dolárov.

Ruletový systém Šťastných sedem (ako už názov napovedá) má za cieľ vyhrať sedem stávok po sebe. Keď sa to podarí, hráč má vo vrecku 165 dolárov

Výhodou tohto systému je, že hráč nikdy nedáva stávku vyššiu ako 5 dolárov.

Dobré rady na záver

Hru je možné, samozrejme, ukončiť aj skôr, ako po spomínaných siedmich výhrach v rade. S menším ziskom. Rovnako však hráč môže  pokračovať aj dlhšie, ako je séria siedmich výhier.

Existuje agresívnejšia verzia tohto ruletového systému. V prípade prehry sa hráč nevracia úplne na začiatok (stávka piatich dolárov), ale len dva kroky späť. Treba zachovať pokoj, rozvahu a chladnú hlavu a tento agresívny koncept môže priniesť rýchle a slušné výhry.

Vo všeobecnosti sa odporúča mať pri základnej stávke 5 dolárov kapitál aspoň vo výške 120 dolárov.

Zaujímajú ťa ďalšie ruletové systémy? Recenzie mnohých nájdeš tu.