Ruletový systém France – aj pre úplných začiatočníkov

Ruletový systém France – aj pre úplných začiatočníkov

Ruletový systém France je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Je veľmi jednoduchý, no zároveň prináša šancu na solídne výhry.

Ruletový systém France dáva hráčovi 64 % šancu na výhru pri každom spine rulety. Dvojtretinová šanca na výhru je veľmi vysoká a garantuje vám, že vás v hre udrží poriadne dlho.

Ruletový systém France – aj pre úplných začiatočníkov

V kombinácii s nejakým ďalším osvedčeným výherným ruletovým systémom vám môže priniesť zaujímavý zisk.

Dôležité je, aby ste tento ruletový systém hrali na francúzskej rulete a nie na americkej. Francúzska má len jednu nulu, zatiaľčo americká dve.

Princíp ruletového systému France, ako už bolo v úvode spomenuté, je veľmi jednoduchý a vhodný aj pre úplných začiatočníkov.

Na začiatok vsadíme jeden žetón na jeden tucet a jeden žetón na druhý tucet. Prípadne jeden žetón na jeden stĺpec a jeden žetón na druhý stĺpec.

Pokiaľ na rulete padne číslo z tucta alebo stĺpca, na ktorý ste vsadili, znamená to vašu výhru jedného žetóna.

Pokiaľ padne číslo, ktoré sa nevyskytuje v rámci tucta alebo stĺpca, na ktoré sme vsadili, stávku zopakujeme. Ak repete vyjde, sme na nule.

Ak znova nepadne číslo z oblastí, na ktoré sme vsadili, pristúpime k progresii stávok systémom 1,1,3,3, 9, 9 , 27, 27, 81, 81 žetónov.

Ak hráte ruletový systém France s počiatočnými vkladmi ako boli uvedené vyššie, vo všeobecnosti sa odporúča zásobiť sa kapitálom aspoň vo výške 242 žetónov.

Ak máte takýto dostatočný bankroll, nezaskočia vás ani dlhšie série neúspechov, ktoré v rulete viac či menej zákonite prichádzajú.

Spočítané a zrátané, čím menej žetónov bude váš počiatočný kapitál obsahovať, tým je väčšie riziko, že na konci hry zostanete na nule.