Ruletový systém „dvacka“

Ruletový systém „dvacka“

Ruletový systém „dvacka“ nie je určený pre hráčov, ktorí sa chcú v kasíne odreagovať a užívať si dlhotrvajúcu pohodovú hru.

Tento koncept patrí k rýchlejším ruletovým systémom. Nič pre hazardných hráčov, ktorí si chcú ísť do kasína zrelaxovať a tešia sa na pozvoľnú, dlhodobú a pomaly plynúcu hru.

Koncept pri hraní rulety „dvacka“ je pre hráčov, ktorí nemajú veľa času nazvyš na vysedávanie pri rulete. Ktorí nemajú potrebu sa ponoriť do otáčania ruletového kolesa a užívať si hru dlhé hodiny.

Ale zároveň ktorí potrebujú niečo vyhrať. Ruletový systém „dvacka“ je síce rýchly, ale prináša vysokú pravdepodobnosť výhry.

Pri tomto koncepte je potrebné rozmiestniť žetóny na plátne rulety nasledujúcim spôsobom:

180 žetónov na čísla 1-18

120 žetónov na 3. tucet

40 žetónov na roh 19/23

Ruletový systém „dvacka“ prináša veľmi pravdepodobnú výhru

Po prvom spine vyhráš 20 žetónov. Odporúča sa ukončiť hru, opustiť kasíno alebo vypnúť na PC či mobile internetové kasíno a môžeš si užívať svoju rýchlu výhru. Nie vysokú, ale za to rýchlu a pohodlnú.

Prehra je veľmi zriedkavá, udeje sa len pri skutočne smolnej zhode náhod a to pri padnutí čísel 0, 21 a 24, ktoré pri uvedenom systéme nie sú pokryté.

Je len veľmi malá pravdepodobnosť, že by niektoré z nepokrytých troch čísel padli hneď pri prvom roztočení. S každým ďalším roztočením ale riziko stúpa. Aj preto sa odporúča po prvom spine a výhre ukončiť hru.

Prehľad ďalších zaujímavých ruletových systémov TU.