Online ruleta zvyšuje vašu šancu na výhru – prečo je to tak?

Online ruleta zvyšuje vašu šancu na výhru – prečo je to tak?

Online ruleta zvyšuje vašu šancu na výhru v porovnaní s niektorými kamennými kasínami. Prečo je to tak vám vysvetlíme v nasledujúcom článku.

Pátrate po trikoch a radách, ako byť úspešní na rulete? Základné pravidlo ruletovej stratégie je veľmi jednoduché a zároveň vám objasní, prečo je online ruleta lepšia čo sa šance na výhru týka, ako ruleta v mnohých kamenných kasínach.

Online ruleta zvyšuje vašu šancu na výhru

Každé ďalšie políčko na hracom kolese zvyšuje vašu šancu na prehru. Toto si veľmi dobre zapamätajte. Čím väčší počet políčok na hracom kolese je, tým je väčšia šanca, že pri roztočení prehráte.

Európska a francúzska ruleta používa hracie kolesá s 37 políčkami (jedna nula), americká ruleta je špecifická v tom, že má až 38 políčok (dve nuly – 0 a 00). Vaše šance na úspech sa zvyšujú, pokiaľ hráte ruletu s menším počtom hracích políčok. V tomto prípade je teda dobré vyhnúť sa americkej rulete, ktorá má o políčko viac na hracom kolese ako európska ruleta.

Las Vegas je považovaný za raj hazardu a každý hazardný hráč túži aspoň raz si v „meste hriechu“ zatočiť ruletou. Za vyskúšanie to síce stojí, no ak chcete zvýšiť svoju šancu na reálnu výhru, radšej sa americkej rulete vyhnite. Dve nuly totiž hrajú vo váš neprospech.

Online ruleta môže znamenať pre hráčov vyššiu šancu na výhru. Pretože ruleta s jednou nulou a len 37 hracími políčkami na kolese je dostupná v mnohých vynikajúcich online kasínach. V konečnom dôsledku máte šancu vyhrať viac peňazí, keď budete hrať ruletu len s jednou nulou.

Záver je teda vcelku jednoduchý. Pri hraní rulety online si viete vybrať také kasíno, kde má ruleta len jednu nulu a 37 políčok, teda vaša šanca na výhru je vyššia, ako pri hre rulety v americkom kasíne, kde sú nuly dve (0 a 00) a o políčko viac, čím sa vaša šanca na výhru znižuje.