Online ruleta a jej tajomstvá: 5x ako sa stať lepším hráčom

Online ruleta a jej tajomstvá: 5x ako sa stať lepším hráčom

Online ruleta a jej tajomstvá odhalené! 5 spôsobov, ako sa stať lepším a úspešnejším hráčom tejto obľúbenej stolovej hazardnej hry.

Online ruleta a jej tajomstvá: Týchto 5 tipov z vás spraví úspešnejších hráčov

Držte sa minimálneho vkladu stola

Jedným z najdôležitejších tipov, ktoré by ste mohli zvážiť pri hraní rulety ako nováčik v kasíne, je držať sa minima pri stole a sústrediť sa len na hranie vonkajších stávok. Stavte na čiernu alebo červenú pri každom novom roztočení a užijete si výplatu 1:1 pri pokrytí potenciálnych kombách 18/38.

Rozložte svoje stávky

Ďalšia vec, ktorú môžete urobiť, aby bola akcia pri stole čo najzábavnejšia a najpútavejšia, je nasledovné: Umiestnite dve kvalifikované stávky na pár vonkajších stávok. Jedna zo stávok môže byť umiestnená na stĺpec alebo 2:1 vyplácajúci tucet, zatiaľ čo druhá stávka je stávka 1:1. Týmto spôsobom pokryjete viac čísel dvakrát týmito stávkami a tiež získate šancu potenciálne trafiť viac čísel.

Vyberajte zásadne len európsku verziu rulety

Verzia európskej rulety sa hrá s európskym kolesom s jednou nulou, čo znamená, že môžete očakávať výrazné zlepšenie svojich šancí. Výhoda kasína v tejto verzii je polovicou výhody oproti americkým verziám a je stanovená na 2,63 %. Navyše je možné, aby hráči ešte viac znížili výhodu domu až na 1,4%. K tomu dochádza, keď loptička spočíva vo farebnom vrecku s nulovou číslicou. To znamená, že všetky stávky, ktoré hráči uzavreli v danom kole, budú kvalifikované aj v nasledujúcom kole.

Hľadajte stoly s možnosťou stávky En Prison

Aj keď nie všetky kasína ponúkajú pravidlo rulety En Prison, oplatí sa nájsť také, ktoré ho ponúka. Pravidlo sa nachádza v európskych ruletách a umožňuje hráčom znížiť výhodu kasína až na 1,35 % a platí pre stávky 1:1. Napríklad pri stávke 5 € na červenú, za predpokladu, že loptička dopadne na nulu, stávka nebude vyhratá ani prehratá, ale zostane uzamknutá pre ďalšie roztočenie kolesa. Za predpokladu, že gulička v rulete pri nadchádzajúcom roztočení dopadne na červenú, vráti hráčovi pôvodnú stávku 5 €, ale hráč nevyhrá žiadne peniaze. Ak loptička dopadne na čiernu, hráč prehráva. Na druhej strane, za predpokladu, že loptička opäť dopadne na nulu, hráčova stávka zostane na mieste ešte ďalšie kolo.

Online ruleta v režime zadarmo

Dáva vám šancu precvičiť si svoje nové zručnosti a všetky nové stratégie, s ktorými ste sa mohli stretnúť, bez toho, aby ste riskovali svoje peniaze. Hrajte online, vyhľadajte svoje obľúbené online kasíno, ktoré ponúka európsku a americkú verziu a hrajte zadarmo v cvičnom alebo demo režime, alebo hrajte s bezplatnými kasínovými peniazmi, ktoré sú súčasťou skvelého uvítacieho bonusu. Zoznámte sa s tým, ako koleso vyzerá a pôsobí, pozrite sa na štruktúru stola, zhodnoťte výplaty a pripravte sa na prechod na hru rulety so skutočnými peniazmi.