Nemáte veľa času? Tak skúste ruletový systém 17 splitov

Nemáte veľa času? Tak skúste ruletový systém 17 splitov

Ruletový systém 17 splitov je vhodný najmä pre hráčov, ktorí nemajú veľa času nazvyš. Ide o veľmi jednoduchý a obľúbený systém

Nejde o systém, ktorý by bol určený pre dlhú hru rulety. Ide o jednoduchý koncept ako stvorený pre všetkých hráčov, ktorý nemajú času nazvyš.

Ak máte chuť zahrať si ruletu, rýchlo získať nejaké peniaze a odísť, tak tento systém je pre vás vhodný.

Ruletový systém 17 splitov pre rýchle výhry

Koncept hry je veľmi jednoduchý. Hráč si zvolí ľubovoľných 17 splitov a na každý z nich staví po jednom žetóne. Pokryje tak takmer celé ruletové hracie plátno.

Je úplne jedno, ktoré splity si hráč vyberie.

Prehra nastane len v prípade, keď padnú určité dve čísla a nula (tie, ktoré nie sú pokryté zvolenými sedemnástimi splitmi).

Ruletový systém 17 splitov prináša pomerne veľkú pravdepodobnosť výhry. Hodnotu žetónu je potrebné si určiť individuálne podľa dostupného kapitálu.

Hráč odohrá jeden-dva spiny, získa výhru a odporúča sa ukončiť hru.

Ide o obľúbený, jednoduchý systém, ktorý zvyčajne prináša rýchlu výhru. Nezabúdajte však na to, že aj pri praktizovaní tohto systému má kasíno oproti hráčom matematickú výhodu a s každou ďalšou hrou sa môže výraznejšie prejavovať. Preto sa odporúča hrať krátko a ukončiť hru alebo prejsť na iný ruletový systém.