Jednoduchá a obľúbená taktika na ruletu

Jednoduchá a obľúbená taktika na ruletu

Ak si nechcete zaťažovať hlavu rozličnými stratégiami, ale len sa dobre zabaviť a zvýšiť svoje šance na úspech. Jednoduchá a obľúbená taktika na ruletu!

Existuje množstvo rozličných stratégií a konceptov na ruletu, veľké množstvo z nich sme vám už na našich stránkach podrobnejšie predstavili.

Pokiaľ si ale chcete naplno užiť zábavu pri hraní rulety a zvýšiť svoje šance na úspech bez toho, aby ste si hlavu zaťažovali nejakými stratégiami, táto jednoduchá a obľúbená taktika na ruletu je určená práve vám.

Jednoduchá taktika na ruletu

Budete vsádzať len na jednotlivé čísla. Pred samotným začiatkom vašej hry skontrolujte čísla, ktoré padali v nedávnej minulosti. Ak sa niektoré číslo objavuje častejšie ako iné, bude to vaše číslo.

Ak iné číslo začne padať častejšie a predbehne vaše číslo, zmeňte to a vsádzajte na toto nové číslo. Napríklad ak ste začínali so stávkami na číslo, ktoré sa objavilo v určitom časovom úseku trikrát a neskôr nejaké iné číslo padlo štyrikrát, tak zvoľte radšej to.

Táto jednoduchá taktika na ruletu spočíva aj v prísnom stanovení limitov na výhru a prehry. Začnite hrať ruletu s dostatočným kapitálom, odborníci radia aspoň s peniazmi na 38 zatočení (spinov). Ak hráte na jedno zatočenie s vkladom 10 €, tak potrebujete mať pred začiatkom hry kapitál okolo 400 €.

Cieľom bude trafiť vaše číslo aspoň raz alebo dvakrát počas spomínaných 38 zatočení. Ak dosiahnete tento cieľ, tak neváhajte a skončite skôr. Ak vám dôjdu peniaze, ktoré ste si dopredu stanovili, tak radšej hru ukončite.

Pamätajte, že tento systém nezvyšuje pravdepodobnosť vašej výhry. Každé číslo, ktoré na rulete padá, je náhodné. Nejde o žiadny matematický zázrak ani nič podobné. Ide o predpoklad vychádzajúci z teórie „horúcich čísel“. Ak nejaké padá častejšie ako iné, prečo by nepadlo zas?

Ak budete vsádzať na horúce číslo pravidelne, tak z krátkodobého hľadiska to môže priniesť úspech. Z dlhodobého hľadiska táto jednoduchá taktika na ruletu prinesie viac prehier ako výhier.

Túto jednoduchú a medzi hráčmi veľmi obľúbenú taktiku na ruletu môžete vyskúšať zadarmo pri hraní online.