Akú zvoliť veľkosť stávky v rulete?

Akú zvoliť veľkosť stávky v rulete?

Ak berieš hranie hazardných hier a v tomto prípade rulety vážnejšie, určite si sa zamýšľal nad otázkou akú zvoliť veľkosť stávky v rulete? Prinášame ti odpoveď.

Žiadny hurá systém v tomto prípade vytúžené ovocie neprinesie. Veľkosť stávky v rulete závisí prioritne od výšky tvojho bankrollu (rozpočtu na hranie) a od času, ktorý chceš hraním rulety stráviť.

Pozrime sa na reč čísel. Priemerné ruletové koleso sa dokáže otočiť 40- krát v priebehu jednej hodiny. Ak plánuješ hraním rulety stráviť dve hodiny, tak musíš „prežiť“ aspoň 80 roztočení ruletového kolesa.

Ruleta závisí od prvku náhody a šťastia, preto musíš počítať, že nevyhráš počas dvoch hodín ani jednu hru. Je to krajne nepravdepodobné, ale stále musíš počítať so všetkými možnosťami a to aj tými najhoršími.

Akú zvoliť veľkosť stávky v rulete?

Preto počítajme, že chceš hrať ruletu dve hodiny. Tak potrebuješ mať dostatočný bankroll na 80 roztočení a ak zvolíš stávku 1 € na spin, tak potrebuješ kapitál aspoň 80 €.

Odborníci ale odporúčajú postupovať nasledovne: ak chceš predĺžiť hrací čas a zároveň maximalizovať svoje šance na výhru. Hráš ruletu s bankrollom 80 € na stole s minimálnou stávkou 1 €. Ale napriek tomu dávaj stávky od 5 € do 8 € na každý spin.

Najlepší spôsob, ako maximalizovať svoj výherný potenciál v rulete alebo minimalizovať riziko strát je sústrediť sa na vonkajšie stávky. Medzi tieto stávky patria pár/nepár alebo červená/čierna. Hráčom prinášajú najvyššiu šancu na úspech.

Vonkajšie stávky v rulete vyplácajú v pomere 1:1 a ponúkajú takmer 50 % šancu na výhru.

Ďalšia dobrá rada týkajúca sa stávok v rulete znie: nikdy nevsaď peniaze, ktoré si vyhral. Skúsení ruletoví hráči si dávajú výhry okamžite vyplácať.

Na začiatku hry si definuj bankroll, v našom prípade napríklad 80 € a toho sa drž počas hry bez ohľadu na to, čo sa práve deje. Ak začneš s bankrollom 80 € a zistíš, že máš na konte 120 €, tak si daj vyplatiť 40 € a pokračuj s bankrollom 80 €.

Akú zvoliť veľkosť stávky v rulete? Predovšetkým podľa tvojich finančných možností. Drž sa pôvodného bankrollu a nechaj si priebežne vyplácať svoje výhry. Vyberaj si vonkajšie stávky v rulete a manipuluj s výškou vkladov, ako sme spomínali vyššie.